LoL Mobile Wild Rift çıkış tarihi açıklandı!

Wild Rift çıkış tarihi belli oldu! Türkiye’de bulunan oyuncular Wild Rift’in çıkmasını uzun bir süredir bekliyordu ve sonunda oyunun çıkış tarihi belli oldu!
Wild Rift çıkış tarihi
Wild Rift çıkış tarihi belli oldu!

LoL Mobile Wild Rift çıkış tarihi belli oldu! Türkiye’de bulunan oyuncular Wild Rift’in çıkmasını uzun bir süredir bekliyordu ve Riot’tan gelen açıklamaya göre Wild Rift’in çıkış tarihi belli oldu!

Wild Rift Açık Beta aralık ayında Türkiye’de!

Wild Rift, Türkiye tarafında bir hayli merakla bekleniyor. League of Legends’ın mobil versiyonu olan Wild Rift’in açık beta dönemi yaklaşık bir aydır Güneydoğu Asya’da bulunan oyuncular tarafından oynanabiliyor. Riot Games yaptığı açıklamalar ile oyunu kısa zamanda çok daha fazla ülkede oynanabilir hale getirmek için çalışmalar yaptığını belirtmişti.

Wild Rift ne zaman çıkacak?
Wild Rift 10 Aralık’ta Türkiye’de de oynanabilir olacak!

League of Legends’ın mevcut hali mobil versiyona olduğu gibi çevirmek yerine oyunu sıfırdan inşa etmeyi tercih eden Riot Games, mekaniklerin telefonda daha oynanabilir olması için çalışmalarına devam ediyor. LoL Wild Rift’in açık betası ilk olarak 27 Ekim’de Japonya, Güney Kore ve Güneydoğu Asya’nın yerel uygulama pazarlarında en üst sıradan giriş yaptı.

Wild Rift Açık Beta dönemi Türkiye için 10 Aralık’ta başlayacak!

Aralık ayının ikinci haftasıyla birlikte büyük bir hayran kitlesinin bulunduğu Türkiye pazarına giriş yapmayı planlayan Wild Rift, çok sayıda yeni şampiyon ve kostüm ile birlikte hem PC tarafında hem de mobil tarafta birçok yeni oyuncuyu kendisine çekecek gibi duruyor ve Riot Games, sadece Türkiye tarafı değil tüm ülkelerde oyunu oynanabilir kılmak için büyük bir hızla çalışmalara devam ediyor ve Kuzey ve Güney Amerika’da da 2021 yılının bahar ayında gelecek. Ayrıca Wild Rift’e Evelynn, Lee Sin, Kai’sa, Darius, Akali, Draven ve Seraphine gibi bazı karakterler de eklendi. KDA yıldızları da açık beta testlerinde tanıtılacak.

Total
3
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts