LoL Mobile: Wild Rift Kapalı Beta 1.0 Güncelleme Önizlemesi

League of Legends Wild Rift kapalı beta 1.0 güncelleme önizlemesi ile bazı yenilik ve gelişmeleri önceden öğrenin.
wild rift kapalı beta 1.0 güncellemesi önizlemesi
League of Legends: Wild Rift kapalı beta 1.0 güncellemesine dair bir önizleme paylaşıldı.

League of Legends: Wild Rift 1.0 güncellemesinin önizlemesi yayımlandı. League of Legends Wild Rift tarafında hareketli saatler yaşanmaya devam ediyor. Son olarak, oyuna eklenecek yeni şampiyonlara ve bir sonraki güncelleme olan 1.0 güncellemesine dair bir önizleme paylaşıldı.

Wild Rift 1.0 Güncelleme Önizlemesi

League of Legends: Wild Rift tarafında hareketli saatler yaşanıyor. Geçtiğimiz saatlerde yapılan paylaşımlara göre oyun bölgesel açık beta konumuna geçecek, yakın zaman içerisinde yeni bölgelerde de test edilebilir hale gelecek ve yenilikler son sürat devam edecek. Bu gelişmelerle birlikte Wild Rift nihayet Türkiye’ye geliyor. Bu gelişmeye dair detayları öğrenmek ve ön kayıt gerçekleştirmek için League of Legends Wild Rift Türkiye’ye geliyor içeriğimize mutlaka göz atın.

wild rift kapalı beta 1.0 güncellemesi önizlemesi listesi
League of Legends: Wild Rift kapalı beta 1.0 güncellemesi önizlemesi ile gelecek güncellemedeki yeniliklerden bazılarına değinildi.

Bu içeriğimizde, League of Legends: Wild Rift ekibi tarafından paylaşılan kapalı beta 1.0 güncellemesinin detaylarına değineceğiz. Bu detaylara geçmeden hemen önce, geçtiğimiz yamada yapılan değişiklikleri de öğrenmek için League of Legends: Wild Rift kapalı beta 0.5 güncellemesi içeriğimize göz atabilirsiniz.

wild rift kapalı beta 1.0 güncellemesi önizleme lee sin
Yaklaşık 10 senedir League of Legends’ın bir parçası olan Lee Sin, Wild Rift’e geliyor.

Wild Rift Yeni Şampiyon: Lee Sin

League of Legends: Wild Rift kapalı beta 1.0 güncellemesiyle Lee Sin, oyuna ekleniyor. Yaklaşık 10 senedir League of Legends’in en popüler şampiyonlarından biri olan kör keşiş Lee Sin, Wild Rift’te de yerini alacak. Muay Thai ve Boksör kostümleriyle birlikte oyuna eklenecek olan Lee Sin, League of Legends’daki potansiyelini Wild Rift’e taşıyacak. League of Legends Wild Rift’teki en iyi şampiyonları öğrenmek için Wild Rift en iyi şampiyonlar içeriğimize göz atabilirsiniz.

wild rift kapalı beta 1.0 güncellemesi önizlemesi yeni şampiyonlar
League of Legends: Wild Rift kapalı beta 1.0 ile Akali, Darius, Draven, Evelynn, Kai’Sa ve Seraphine test edilecek.

Yeni şampiyonlar test edilecek

League of Legends: Wild Rift kapalı beta 1.0 güncellemesiyle birlikte ileride çıkartılacak 6 şampiyon test edilecek. Akali, Darius, Draven, Evelynn, Kai’Sa ve Seraphine, yeni güncelleme ile birlikte test edilecek. Bu test edilme sürecinde geliştirici ekip, bu şampiyonlara dair veriler toplayacak. Bu bağlamda oyuncuların geri bildirimlerine ihtiyaç duyduklarını belirten ekip, şampiyonlar üzerinde bulunan olası olası birkaç hatayı gidermek için bu test sürecini gerçekleştirecek. 22 Ekim – 27 Ekim tarihleri arasında eklenecek olan bu şampiyonlar, bu test süresince bedelsiz bir şekilde oynanabilecek. Wild Rift’in oynanışı ve sistemleri hakkında daha detaylı bilgi için Wild Rift derece, eşleştirme ve ilerleyiş sistemleri belli oldu içeriğimize mutlaka göz atın.

wild rift kapalı beta 1.0 güncellemesi önizlemesi oyun içi ödüller
League of Legends: Wild Rift kapalı beta 1.0 güncellemesiyle Güney Kore ve Japonya’daki oyuncular Riot hesaplarını bağlayarak belirli koşullar dahilinde ödüller kazanabilecek.

Oyun İçi Ödüller

League of Legends: Wild Rift kapalı beta 1.0 güncellemesiyle birlikte Güney Kore ve Japonya bölgelerindeki oyuncular mevcut Riot hesaplarıyla giriş yapabilecek. Ayrıca oyuncular, oyunun bilgisayar versiyonuna ayırdıkları zamana ve maddi yatırımlara bağlı olarak çeşitli ödüller kazanabilecek. Kapalı betada bulunan diğer bölgeler içerisindeki oyuncuların henüz bir Riot hesabı yoksa, oyuncular ilerleyen zamanlarda Riot hesabı oluşturarak ve hesaplarını bağlayarak şampiyon ve kostüm gibi ödüller kazanabilecek. Bu durumun ilerleyen aylarda açılacak yeni beta sunucularında gerçekleşip gerçekleşmeyeceği ise henüz bilinmiyor. Eğer Wild Rift’te yeniyseniz, sizler için hazırladığımız Wild Rift Şampiyon Rehberi: Yeni başlayan oyunculara öneriler içeriğimizle kendinize uygun şampiyonları görebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts