LoL yeni sezon ne zaman geliyor?

league of legends yeni sezon 2020
LoL’de yeni sezon 10 Ocak 2020’de başlayacak.

LoL yeni sezon ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 10. yılına özel LoL Mobile, LoR, TFT Mobile gibi birçok projesinden bahseden Riot Games, League of Legends’ın da 10. sezonuna hazırlanıyor. Önümüzdeki birkaç gün içinde sihirdarları büyük bir güncelleme ve bu güncellemeden 2 gün sonra da yeni sezonun başlangıcı bekliyor. Hazır mıyız?

LoL Yeni Sezon

Riot Games’in resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan bir gönderide oyunun yeni sezonu için iki görsel paylaşıldı. 2020 Sezonu için 10 Ocak 2020‘yi işaret eden Riot, bu paylaşımıyla rekabet fitilini ateşlemiş oldu diyebiliriz. Oyunun yeni sezondaki dereceli sisteminde hızlıca yükselmek isteyen oyunculara da öncelikle yamayı anlamaları için normal oyunlarda metayı kavramalarını ve profesyonel oyuncuları Twitch gibi platformlar üzerinden takip etmelerini öneriyoruz.

lol yeni sezon
Riot Games’in yaptığı paylaşıma göre LoL’de yeni sezon 10 Ocak 2020’de başlayacak.

Preseason için şöyle bir video paylaşılmıştı:

Yeni sezon yaması ne alemde?

Her sezonda büyük güncellemeler yaparak birçok özellik üzerinde oynamalar yapan League of Legends, yeni sezon ile de birlikte birçok değişiklik yapacak. Henüz tam bir net açıklama gelmese de Riot Games çalışanların oyunun resmi internet sitesindeki profillerinden alınan bilgilere göre, yeni sezonun başlangıcından 2 gün önce 8 Ocak 2020‘de yeni sezonun ilk yaması sihirdarların karşısına çıkacak. Oyuncular normal sırada yeni sezonun ilk güncellemesini deneyebilecek ve 2 gün sonra da rekabet sahnesine dahil olabilecekler. Tüm sihirdarlara şimdiden başarılar diliyoruz.

LoL Mobile için 2020'nin sonuna kadar bekleyeceğiz gibi duruyor.

LoL Mobile da Bekleniyor

League of Legends Mobile: Wild Rift de 2020’nin sonuna doğru sihirdarlarla buluşacak. Henüz bu konuda net bir tarih bulunmuyor. Konuyla ilgili detaylar için TFT Mobil, LoR ve LoL Mobile Ne Zaman Çıkacak? içeriğimize göz atmanızı öneriyoruz.

Taktik Savaşları’nın mobil dünyaya gelişi, Legends of Runeterra’nın çıkışı ve Wild Rift’in gelişiyle birlikte Mobidictum olarak içeriklerimizi artırarak devam ettireceğiz. Bu süreçte son gelişmeler ve birbirinden özel içerikler için bizi takip etmeyi unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts