Wild Rift 2.0 Yama Notları

Wild Rift 2.0 yamasıyla birlikte oyuna yeni şampiyonlar eklendi ve bazı değişiklikler yapıldı.
wild rift 2.0 yama notları
Wild Rift 2.0 yama notları açıklandı. Bu yamayla birlikte oyuncuları birçok değişiklik ve yenilik bekliyor.

Wild Rift 2.0 yama notları açıklandı. Mobil oyun dünyasının en yeni ve popüler oyunlarından olan Wild Rift’te heyecan ve gelişmeler sürmeye devam ediyor. Son olarak oyunun 2.0 yama notları paylaşıldı.

Wild Rift 2.0 Güncellemesi

2020 yılında beta halinde mobil platformlarda yayımlanan ve 2020’nin Aralık ayı itibariyle ülkemizde de oynanabilir hale gelen Wild Rift’te güncellemeler devam ediyor. Oyun şu an açık betada olduğu için geliştirici ekip, oyun üzerindeki değişikliklerine ve yeniliklerine devam ediyor.

wild rift 2.0 yama notları listesi
Wild Rift’te güncellemeler ve yenilikler son sürat devam ediyor.

Wild Rift 2.0 yamasıyla birlikte oyuna beş yeni şampiyon daha ekleniyor. Bu gelişmenin yanı sıra oyunda oyuncuların işlerini kolaylaştıracak birtakım yeni özellikler de ekleniyor. Oyun sistemleri konusunda da değişikliklerin olduğu güncellemede birçok kostüm de oyundaki yerini aldı.

Yeni Şampiyonlar

Wild Rift 2.0 yamasıyla birlikte Corki, Kennen, Tristana, Lulu ve Teemo oyuna ekleniyor. Orman rolü hariç diğer rollerin her biri için tercih edilebilecek bu yeni şampiyonlar ile oyun içerisindeki şampiyon çeşitliliği de artmış olacak.

wild rift 2.0 yama notları yeni şampiyonlar
Wild Rift 2.0 yamasıyla birlikte oyuna beş yeni şampiyon ekleniyor.

Oyunun bilgisayar versiyonu olan League of Legends’daki tüm şampiyonları oyuna eklemeyi düşünen ancak bu eklemeleri mobil oyun platformlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmeye çalışan geliştirici ekip, bu bağlamda çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yeni Özellikler

Wild Rift 2.0 yaması ile birlikte başka oyuncularla beraber oynayabileceğiniz grup bulucu özelliği oyuna eklendi. Bu gelişmenin yanı sıra oyun içerisinde bulunan gecikme göstergelerinde de iyileştirmeye gidildi.

wild rift 2.0 yama notları yeni özellikler
Wild Rift 2.0 yamasıyla birçok yeni özellik oyuna eklendi.

Wild Rift 2.0 yamasıyla yeni oyuncuların oyuna daha çabuk adapte olmaları amacıyla harita açıklamaları da aktif hale getirildi. Şampiyon ustalıkları ifadelerinin de eklendiği 2.0 yamasıyla birlikte oyuncular artık ustası olduğu şampiyonlarla bu durumun havasını atabilecek.

Yeni Oyun Sistemleri

Wild Rift 2.0 yamasıyla birlikte artık takım arkadaşlarınızın sinyallerine yanıt verme şansınız olacak. Bunun yanı sıra oyun içerisinde bulunan skor tablosunda da birtakım değişiklikler meydana geldi.

wild rift 2.0 yama notları yeni oyun sistemleri
Wild Rift 2.0 yamasıyla birlikte oyun deneyimini iyileştiren yeni oyun sistemleri oyuna eklendi.

Bu değişikliklere göre artık skor tablosunda rakiplerinizin bilgilerini gerçek zamanlı olarak takip edemeyeceksiniz. Rakiplerinizin skor tablosundaki bilgileri, siz veya takım arkadaşlarınız o rakibi gördükten sonra güncellenecek. Bunun yanı sıra artık ejderler ve Baron Nashor’un dirilme sürelerini de skor tablosundan takip edebileceksiniz.

Yeni Sezon Tarihi

LoL Mobile: Wild Rift’in ilk sezonunun başlangıç tarihi de belli oldu. 8 Ocak 2021 tarihi itibariyle Wild Rift’in yeni sezonu başlamış olacak. İlk sezondan önce dereceli oyun oynayan ve belli derecelere erişen oyuncular ödüllerini, sezon tamamlandıktan sonra alacak.

wild rift 2.0 yama notları yeni sezon tarihi
Wild Rift’in ilk sezonu, 8 Ocak 2021 tarihinde başlıyor.

Bu ödüller, dereceli oynayan herkese bir katılım simgesi ve eğer oyuncular Altın ve üstü bir dereceye ulaşırlarsa ulaştıkları dereceye göre bir oyuncu amblemi olacak. Bunun yanı sıra sezon sonu verilen hediye kostümlerden ilki Azametli Tryndamere olacak. Altın ve üstü bir dereceye ulaşan oyuncular, bu azametli kostümün sahibi olabilecek.

Diğer Değişiklikler

Wild Rift 2.0 yama notlarında yukarıda değindiğimiz tüm değişikliklerin yanı sıra sosyal medya paylaşımları, eğitim iyileştirmeleri, yeni ifade çarkları, sistem mesajları arayüzü, ayrıntılı nitelikler ve kule önceliği konularında da birtakım değişiklikler meydana geldi.

wild rift 2.0 yama notları diğer değişiklikler
Wild Rift 2.0 yamasıyla ayrıntılı nitelikler, eşleştirme ve sohbet kısımları da dahil olmak üzere oyun içerisinde birçok düzenleme gerçekleştirildi.

Eşleştirme sisteminde ve sohbet kısmında da ayarlamalar yapılan bu yamada oyuna yeni bir etkinlik ile yeni kostümler de eklendi. Wild Rift’e dair son gelişmeleri kaçırmamak için takipte kalın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler