Wild Rift için özel şampiyonlar mı geliyor?

Riot, League of Legends’ta olmayan şampiyonları da Wild Rift’e getirebilir!
Wild Rift Özel Şampiyonlar
Riot Games, Wild Rift’e özel şampiyonlar da çıkarabilir!

Wild Rift şu anda 50’den fazla League of Legends şampiyonuna ev sahipliği yapıyor ancak Riot Games, Wild Rift için özel şampiyonlar üretme fikrine de çok açık duruyor.

Wild Rift için özel şampiyonlar yolda olabilir!

League of Legends: Wild Rift, Güney Doğu Asya, Avrupa ve diğer sunuculara başarılı bir şekilde giriş yaptı. Oyun henüz Amerika’da çıkmamış olsa da hem App Store’da hem de Google Play Store’da 10 milyondan fazla indirmeye ulaşarak şimdiden üst sıralarda yerini aldı.

Wild Rift Özel Şampiyon
Riot Games, League of Legends’tan mümkün olduğunca çok şampiyonu Wild Rift’e getirip, yeni özel şampiyonlar da çıkarmayı düşünüyor.

Legends of Runeterra evreni şu anda sadece PC’de gördüğünüz şampiyonlardan oluşmuyor. Hikaye içerisinde birçok farklı mekan ve hikayeler bulunuyor. Hemen hemen her yerde League of Legends evrenini daha da genişletebilecek birçok karakter bulunuyor. Riot da bu evreni daha iyi kullanıp Wild Rift’e özel yeni şampiyonlar getirmeden önce League of Legends’ta bulunan favori şampiyonlardan mümkün olduğunca fazlasını Wild Rift’e getirmek istiyor. League of Legends’ta yüzden fazla şampiyon var ve Riot Games ekibi de sıkı bir şekilde oyundaki şampiyonları Wild Rift’e eklemeye çalışıyor ki şimdiden 5 tane şampiyonu ekledi.

Total
8
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler