Wild Rift Oynanış Videoları: “Sızdırılan” Görüntüler

wild rift

LoL Mobile, Wild Rift ismiyle karşımızda olacak. Oyun hakkında kısa bir tanıtım videosu sunarak sihirdarlara 2020 yılını işaret eden Riot Games, yakın dönemde beta süreçleriyle oyuncuları selamlayacak. Her ne kadar oyun için uzun süreli bir oynanış videosu çıkmamış olsa da YouTube’da LoL Mobile için oynanış videoları yer alıyor. O videoları bu içeriğimize ekledik.

LoL Mobile: Wild Rift | Yasuo Oynanış

https://www.youtube.com/watch?v=SAnIp__PkY4

Garen ile oradan oraya dönmece!

LoL ne zaman çıkacak?

Wild Rift ismiyle tanıtımı yapılacak League of Legends Mobile, 2019’un sonunda Çin’de oyuncuların karşısına çıkacak. Bu dönemden itibaren birçok bölgede yavaş yavaş çıkışı gerçekleşecek bu oyun, bir aksilik yaşanmaması durumunda, 2020’nin sonunda dünyanın her yerinde çıkmış olacak.

Wild Rift’in resmi tanıtım videosu şöyle:

League of Legends’ın hızlı dünyası mobil cihazlara da uyum sağlayacak gibi duruyor. Wild Rift için paylaşılan bir tanıtım videosunda gösterilenlere göre oyundaki birçok hareketi tıpkı PC’de olduğu gibi mobil dünyada da yapmak mümkün. Vayne ile oradan oraya kite’layabilir, Jinx’in roketleri ile rakibinizin canını sıkabilirsiniz.

Wild Rift’in ödeme sistemi de farklı olacak gibi duruyor. Son gelişmeler için LoL Mobile: Wild Rift ve LoR’da Sistem Değişecek yazımıza gidebilirsiniz.

Mobil Espora Göz Kırpıyor

Riot Games’in mobil cihazlardaki bu oyunu da tıpkı League of Legends gibi oynaması ücretsiz bir yapım olacak. Para vererek oyuncuların daha öne geçmesini istemeyen Riot Games, bu yönüyle mobil espor tarafına da göz kırptı diyebiliriz. Oyuncular indirmesi ücretsiz bu yapımda herhangi bir bedel ödemeden şampiyonları açabilecek ve oyundaki ekstra görünümler için para harcayabilecek. Hemen belirtelim: Geneli kostüm olarak adlandırılan bu ekstra görünümler ise herhangi bir oyuncuyu diğerinden daha iyi kılmayan özelliklerden oluşuyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler