LoL için Yardımcı Mobil Uygulamalar: LoL Rehberi

League of Legends
League of Legends

Bugün LoL oynarken kullanılabilecek uygulamalar neler bunu sizlere aktaracağız. Bu uygulamalar sayesinde LoL’de nasıl daha kolay lig atlanır onu göreceksiniz. Ayrıca oyun bilginizi de geliştirmeye yardımcı olacak bu uygulamalar sayesinde hızlı bir şekilde lig atlayabilirsiniz.

LoL için Mobil Uygulama Önerileri

League of Legends oynarken kullanabileceğiniz mobil uygulamalar ile oyun içerisinde birçok konuda yardım alabilirsiniz, orman kamplarının doğma sürelerinden hangi şampiyona hangi rün yapılacağına kadar birçok konuda bilgi edinebilirsiniz.

Smiterino

LoL oynarken kullanılabilecek uygulamalar.
Smiterino

League of Legends oynarken minyonlara last hit yani son vuruş atmak oldukça önemlidir. Aksi halde rakip minyonlar kuleniz ya da sizin minyonlarınız tarafından öldürülerek size gold kaybına neden olabilir. Hele bir de Ormancı rolünde oynuyorsanız global görevleri yaparken bu son vuruşlar hayati önem taşıyor. Bir Baron savaşının ortasında kalmışsınız. Baronun canı hızla eriyor ve rakip de bir anda baronun etrafına toplandı. Baronun canı son 2000, 1500, 1000… Rakip smite atıyor ve baronu ellerinizden çalıyor. Böyle bir senaryo yaşamak League of Legends oyuncuları için oldukça üzücü olmakta. Çünkü o baron güçlendirmesi çoğu zaman geride olan takımın bile bir anda oyunu kazanmasını sağlayabilir. Ama artık böyle durumlar yaşamak istemiyorsanız Smiterino uygulaması tam size göre.

Smiterino, League of Legends oyuncularını Smite yani Çarp ile son vuruş oranlarının hassasiyetini arttırmaya yardımcı olan bir League of Legends eğitim aracıdır. Smiterino sayesinde smite ile son vuruş oranlarınızı arttırabilir böylece ejder ve baron savaşlarında takımınızı öne geçirecek hamleyi tam zamanında yapabilir ve kazanılan güçlendirmeler ile kolaylıkla oyunları kazanabilirsiniz. Smiterino uygulamasını bir an önce indirmek için Google Play Store‘u ziyaret ederek ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

OP.GG

LoL oynarken kullanılabilecek uygulamalar
OP.GG

OP.GG ile uygulaması ile LoL oynarken sihirdar profilinizi görüntüleyebilir. Oynadığınız karakter hakkında bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca League of Legends’ta hangi şampiyon daha çok banlanıyor, hangi karakter daha çok seçiliyor onu da görebilirsiniz.

OP.GG sizlere oyun sırasında da bilgiler sunuyor. Oyundayken uygulamayı kullanarak rakibiniz hakkında bilgiler edinebilir ve kafanızda ufak ipuçları oluşabilir. Ayrıca oynadığınız LoL karakterlerine hangi rün ile gireceğinizi de kolaylıkla öğrenebilirsiniz. OP.GG ile “League of Legends’ta en çok seçilen şampiyon hangisi?”, “League of Legends’ta kazanma oranı en yüksek karakter hangisi?” gibi soruların cevabını kolaylıkla bulabilirsiniz. OP.GG uygulamasını indirmek için Google Play Store ve Apple Store mağazalarını ziyaret edip ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Builds Assist

LoL oynarken kullanılabilecek uygulamalar
Build Assist

Herhangi bir şampiyon için en iyi buildi hızlıca elde edebilirsiniz. Builds Assist uygulamasında sizlere kolaylık olması için her şampiyon için varsayılan bir build bulunuyor.

İstediğiniz herhangi bir şampiyonun ne gibi özellikleri bulunuyor bunları öğrenmek için şampiyonu seçin ve sahip olduğu tüm özellikleri görün. Katalizörün hesaplamalarını dikkate alın, böylece oyunu istediğiniz gibi oynamaya odaklanabilirsiniz. Builds Assist uygulamasını indirmek için Google Play Store‘u ziyaret edip ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Probuilds

LoL oynarken kullanılabilecek uygulamalar.
Probuilds

Probuilds, League of Legends oynarken belki de en çok ziyaret etmeniz gereken uygulamalardan birisi. Probuilds, adından da anlayacağınız üzere profesyonel League of Legends oyuncularının tercih ettiğiniz karakteri nasıl oynadıklarını, hangi şampiyon spellsleri tercih ettiklerini ve oyunda şampiyonlara hangi rünleri kullandığını tek tuşla görebilirsiniz. Probuilds uygulamasını indirmek için Google Play Store‘u ziyaret edip ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Catalyst

LoL oynarken kullanılabilecek uygulamalar.
Catalyst

Listemizde yer alan bir diğer uygulama ise Catalyst. Bu uygulama sayesinde şampiyonların kazanma oranlarını, yapmanız gereken rünleri, oyun içerisinde satın almanız gereken eşya önerilerini görebilirsiniz. Ayrıca şampiyona yönelik bilgileri de öğrenebilir matchups’larınız hakkında nasıl geçeceğine dair önemli ipuçlarına ulaşabilirsiniz. Üstelik tüm bu bilgilere sadece istediğiniz veya oynadığınız şampiyonun resmine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Catalyst’in sahip olduğu özellikler bu kadarla sınırlı kalmıyor. Ayrıca League of Legends Taktik Savaşları modunda da sizlere yardımcı oluyor. Taktik savaşları modunda karakterin sahip olduğu sınıfları, zırhını, büyü direncini, saldırı gücünü, saldırı hızını ve ilerleyen seviyelerde sahip olacağı can miktarı gibi özellikleri görebilirsiniz. Catalyst uygulamasını indirmek için Google Play Store‘u ziyaret ederek ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

LoL Arkadaşları

LoL oynarken kullanılabilecek uygulamalar.
LoL Arkadaşları

League of Legends oynarken kullanılabilecek uygulamalar arasında listemizde son olarak da LoL Arkadaşları uygulamasına yer veriyoruz. LoL Arkadaşları uygulaması indirip oradan LoL hesabınıza giriş yapabilir böylelikle oyunda değilken arkadaş listenizde ekli olanlarla sohbet edebilirsiniz. Bunun yanında çıkan haberleri okuyabilir, ücretsiz şampiyon rotasyonuna da göz atabilirsiniz.

LoL Arkadaşları uygulamasını indirmek için Google Play Store‘u ziyaret edip ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Böylece oyunda değilken bile arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Bugün sizlere League of Legends oynarken kullanılabilecek uygulamalar hakkında birkaç öneride bulunduk. Bu uygulamalar sayesinde oynayış tarzınızı geliştirip yeteneklerinize yetenek katıp kolayca lig atlayabilir, şampiyonlarda ustalaşabilirsiniz. Ayrıca League of Legends gibi strateji oyunlarına ilginiz bulunuyorsa League of Legends tarzı oyunlar yazımız ilginizi çekebilir. İyi eğlenceler!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts