Minecraft Benzeri Ücretsiz Mobil Oyunlar

Minecraft Pocket Edition oynamaktan sıkıldınız ve benzer oyunlar mı arıyorsunuz? Bu liste tam size göre!
Minecraft örs yapımı
Minecraft örs yapımı

Minecraft Pocket Edition benzeri ücretsiz mobil oyunlar oynayarak hayatta kalma maceranıza farklı oyunlardan devam edebilirsiniz. Mojang ekibinin Minecraft oyunuyla o yılların piyasasında deprem etkisi oluşturduğundan dolayı Minecraft Pocket Edition’a benzer birçok mobil oyun bulunuyor.

Minecraft Pocket Edition Benzeri Mobil Oyunlar

Minecraft Pocket Edition benzeri birçok mobil oyun bulunuyor. Benzer birçok oyun bulunmasına rağmen bu listede sadece 5 adet oyuna yer verdik. Bu oyunlarda da tıpkı Minecraft oynar gibi eğlenebilirsiniz. Minecraft benzeri mobil oyunları Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirerek ister arkadaşlarınızla isterseniz de tek başınıza oynayabilirsiniz.

Minecraft Earth
Minecraft Earth’ta Pokemon GO’da olduğu gibi etrafta gezebilirsiniz.

Minecraft Earth

Mojang ekibinin Minecraft Pocket Edition’dan bir sonraki oyunu. Henüz erken erişimde olduğundan dolayı çoğu cihazla uyumlu değil. Bu oyun bir bakımdan Pokemon GO bir bakımdan da Minecraft Pocket Edition’a benziyor. Pokemon GO oynarken etrafta pokemonlarla karşılaşabiliyorsunuz. Bu oyunda karşılaşacağınız her şey Minecraft’ta da yer alıyor.

Gerçek dünya üzerinde oynanabilen bu oyunda çeşitli yapılar yapabilir veya bir çiftlik inşa ederek içerisinde tavuk ve inek gibi canlılar yetiştirebilirsiniz. Eğlencenizi ikiye katlamak istiyorsanız arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. Yaptığınız her yapı diğer oyuncular tarafından da görülebildiği gibi o oyuncuların yapacakları şeyleri de görebilirsiniz.

JurassicCraft
Dinozor çağında hayatta kalmak istiyorsanız JurassicCraft oynayabilirsiniz.

JurassicCraft

JurassicCraft grafik açısından Minecraft benzeri bir oyun. Dinozor çağında hayatta kalmak istiyorsanız bu oyun tam anlamıyla size göre. Arkadaşlarınızla birlikte çevrim içi olarak oynanabilen JurassicCraft, ARK: Survival Evolved ve Minecraft’ın birleşmiş hali gibi bir oyun. Güçlü yaratıklar bulunduğundan dolayı da oyun içerisinde daha güçlü ekipmanlara rastlayabilirsiniz.

PrimalCraft
PrimalCraft’ı ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

PrimalCraft

Minecraft Pocket Edition’a göre daha farklı bir arayüze sahip olan PrimalCraft oyununda hem yaratıcı modunda hem de hayatta kalma modunda oynayabilirsiniz. Sürekli aynı oyunu oynamaktan sıkıldıysanız başta grafik olmak üzere yeni yaratıklar ve ekipmanlarla oynamak istiyorsanız ücretsiz bir şekilde PrimalCraft’ı indirebilirsiniz.

Multicraft - Build and Mine
Multicraft – Build and Mine’ı ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Multicraft – Build and Mine

Mekanikleri tıpkı Minecraft gibi olmasının yanında ana amacın hayatta kalmak olduğu Multicraft – Build and Mine’ı yaratıcı ve hayatta kalma modunda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Play Store üzerinde 1 milyonu aşkın oyuncusu bulunan Multicraft – Build and Mine sadece 19 MB bir boyuta sahip.

Block Craft 3D
Block Craft 3D oyununda yapılar inşa edebilirsiniz.

Block Craft 3D

Minecraft Pocket Edition’a benzer en popüler oyunlardan birisi olan Block Craft 3D oyunu ücretsiz olarak oynanabiliyor. Play Store üzerinde 59 MB gibi bir dosya boyutuna sahip olan bu oyunun 100 milyonu aşkın oyuncusu bulunuyor. Amacınız güzel yapılar yapmaksa Block Craft 3D oynayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts