Minecraft Büyü Masası Yapımı (2021)

Minecraft’ta büyü masası nasıl yapılıyor? Tüm detayları yazdık!
Minecraft Büyü masası ne işe yarar
Minecraft’ta iyi büyülere sahip olmak için gereken büyü masasının nasıl yapıldığını aktardık.

Minecraft büyü masası yapımı ile birlikte eşyalarınıza büyü basabilirsiniz. Minecraft’ta eşyalara birçok farklı işleve sahip büyü basılabiliyor. Hasarınızı artırmak veya daha hızlı blok kırabilmek için gereken büyü masasını nasıl elde edebileceğinizi ve bu masa için gereken malzemeleri nasıl daha hızlı toplayabileceğinizi listeledik.

Minecraft Büyü Masası Yapımı

Minecraft büyü masası yapımı oldukça kolay olmasına rağmen oyunda birçok farklı eşya olduğundan dolayı büyü masası yapımını unutuyor veya karıştırıyor olabilirsiniz. Büyü masasında en çok karıştırılan şeyse elmas ve kitapların çalışma masası üzerindeki dizilişleri.

Minecraft büyü masası tarifi
Büyü masasından iyi büyüler elde etmek istiyorsanız bolca kitaplığa ihtiyacınız olacak.

Büyü masası yapımı için dört adet obsidyen iki adet elmas ve bir kitaba sahip olmalısınız. Oyuna yeni başlamış ve Minecraft dünyası hakkında pek fazla fikre sahip değilseniz korkmanıza gerek yok. Bu içeriğimizde büyü masasının nasıl yapıldığını aktaracağız. Ayrıca bu türde daha fazla rehber görmek istiyorsanız Minecraft sayfamıza göz atabilirsiniz.

Bazı modlar sayesinde eşya yapımlarını tek bir tık ile öğrenebilmeniz mümkün. Hiçbir mod indirmeseniz dahi çevrim içi sunucularda gelişmiş çalışma masası eklentileri bulunuyor. Bu sunuculardan birisine örnek vermek gerekirse Mobidictum’un Minecraft sunucusu. Bizimle birlikte Minecraft oynamak istiyorsanız öncelikle sunucumuzun özelliklerini tanıtmak amacıyla sizi Mobidictum Minecraft EmekSkyBlock içeriğimize davet ediyoruz.

Minecraft Büyü Masası Yapımı Tarifi

Büyü masası yapımını sizlere görseller yardımıyla aktaracağız. Büyü masası yapmadan önce büyülerin seviyelerinin yüksek olmasını istiyorsanız size bolca kitaplık lazım olacağını unutmamanız gerekiyor. Kitap ve kitaplığın yapımında gereken temel materyalden birisi olan kağıdın nasıl yapıldığına da Minecraft Kağıt Yapımı içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Hemen alt taraftaki görselden yardım alarak Minecraft’ta büyü masası yapabilirsiniz.

Minecraft büyü masası
Büyü masası yapımı için yukarıdaki görselden yardım alabilirsiniz.

Minecraft’ta yeni bir dünya oluşturmuşsanız büyü masası yapımı sizi oldukça zorlayabilir. Bunun sebebi obsidyenlerin sadece elmas kazmayla kırılabilmesi. Büyü masası yapmadan kazmanıza veya zırhınıza güzel büyüler işlemek istiyorsanız balık tutmayı deneyebilirsiniz. Böylelikle hem tecrübe puanı elde etmiş olacak hem de nadir büyülere büyü masasına ihtiyaç duymadan sahip olabileceksiniz.

Minecraft’a yeni başlamış ve oyunu çözmeye çalışıyorsanız Mobidictum’u takip etmeye devam edebilirsiniz. Minecraft’ta dahil olmak üzere birçok farklı oyunun haberlerini ve rehberlerini paylaşıyoruz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler