Minecraft Elitra Tamir Etme Yöntemi

Minecraft Elitra tamir etme yöntemiyle birlikte artık kanatlarınızı tamir edebilir ve yeni bir kanat arayışına son verebilirsiniz.
Minecraft Elitra Tamir Etme
Elitranızı tamir etmek için hayali zar kullanabilirsiniz.

Minecraft Elitra tamir etme yöntemiyle birlikte dayanıklılığı azalan kanatlarınızı, yeniden kullanabilir hale getirebilirsiniz. Kılıç veya kazma gibi aletlere karşılık daha az büyüye sahip olan Elytra’nın uçtuğunuz süre boyunca dayanıklılığı azalıyor ve çoğu kişi havadayken kanadının kırılmasını istemediğinden dolayı yanında yedek bir kanat daha taşıyor.

Minecraft Elitra Tamir Etme

Çoğu eşyada olduğu gibi bu kanatta da çeşitli büyüler bulunuyor. Bu büyüler arasında kanadınızın daha yavaş kırılmasını sağlayacak kırılmazlık büyüsü de bulunuyor. Kanatlar oyunda epey hızlı kırılan bir eşya olduğundan dolayı Elitra nasıl tamir edilir bunu bilmelisiniz.

Minecraft Elitra Tamir
Kanadınıza tamir büyüsü işleyerek her tecrübe kazandığınızda kanadınızın canını arttırabilirsiniz.

Fazla bir uğraş gerektirmeden kanadınızı kısa yoldan tamir etmek istiyorsanız oyun zorluğunu en zora alarak geceleri hayaletlere saldırmalısınız. Hayaletlerden düşen eşyalarla birlikte örs üzerinde kanadınızı tamir edebilirsiniz. Kanadınız olmasa dahi bu tür eşyaları stoklamak oldukça önemli.

Yeni bir dünyada olmanıza rağmen şimdilik işinize yaramadığını düşündüğünüz ancak ileride epey ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz eşyaları erkenden toplayarak ileride gereksiz zaman kaybı yaşamaktan kurtulmuş olursunuz. Güçlendikçe her eşyadan daha fazla ihtiyacınız olacağından dolayı erkenden materyal toplarsanız ileride pek fazla sorun yaşamazsınız.

Minecraft Elitra nasıl tamir edilir?

Kanadınızı tamir edebileceğiniz birçok yöntem bulunuyor. Çoğu oyuncu geceleri ortaya çıkan hayaletlerin zarlarıyla dayanıklılığı azalan kanatlarını tamir etmesine rağmen en çok tercih edilen yöntemse Elitra’ya tamir büyüsü işlemek. Minecraft’ta kanadınızda kullanabileceğiniz tüm büyülere ulaşmak istiyorsanız “Minecraft Pocket Edition En İyi Elitra Büyüleri” adlı içeriğimize bakabilirsiniz.

Minecraft Elitra nasıl tamir edilir
İki Elitra’yı örs üzerinde birleştirerek canı dolu bir kanat elde edebilirsiniz.

Tamamen kırılmış bir kanadı tamir etmeniz mümkün olmadığından dolayı Elitra’nın canını en aza düşmesini beklemek yerine artık kırılma aşamasına geldiğinde tamir etmeniz gerekiyor. Kanadınızın dayanıklılığını arttıracak herhangi bir eşyanız yoksa bir süre kanat kullanmamalı veya yeni bir kanat aramalısınız.

Herhangi bir büyüye sahip değilseniz ilk kanadınızı bulduğunuz an ikincisini ve üçüncüsünü bulmak için arayışa koyulun. Ufak bir hatayla lavın içerisine atlayarak kanadınızı kaybedebileceğinizden dolayı evinizde yedek kanat bulundurmanız epey işe yarayacak. Böylelikle tekrardan tehlikeli bölgelerde koşmak zorunda kalmayacaksınız.

Minecraft Elitra Dayanıklılığı
Hızlı bir şekilde tecrübe toplamak için kömür toplayabilirsiniz.

Tamir büyüsünü Elitranıza ekleyerek kısa süre içerisinde kanadınızın dayanıklılığını arttırabilirsiniz. Tamir büyüsüne sahip Elitra’yı diğer elinize alarak madende kömür toplamak gibi yüksek tecrübe puanı kazanabileceğiniz yöntemlerle kanadınızı kısa süre içerisinde tamir edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts