Minecraft Pocket Edition En İyi 5 Kaynak Paketi

Minecraft Pocket Edition oynarken daha gerçekçi grafikler istiyorsanız ücretsiz bir şekilde indirilebilen kaynak paketlerini kullanabilirsiniz.
Minecraft Pocket Edition Kaynak Paketleri
Kaynak paketi kullanımı cihaz performansınızı düşürebilir.

Minecraft Pocket Edition kaynak paketi yükleyerek oyunun grafiklerini değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli uygulamalar indirerek kendi grafik paketinizi oluşturabilirsiniz. Kaynak paketleri grafikleri değiştirebildiği gibi oyundaki sesleri de değiştirebilir. Kendi sesinizi kaydederek oyuna kolaylıkla yerleştirebilirsiniz.

Minecraft Pocket Edition Ücretsiz Kaynak Paketleri

Oyunda neredeyse her sürüm için birçok kaynak paketi yer alıyor. Bu paketlerin bazıları etrafı daha hoş bir hale çevirirken bazılıar da savaşırken işinize yarayabiliyor. Herhangi bir yaratık veya oyuncuyla savaşırken yanmaya başlarsanız ekranınızın neredeyse yarısı alev animasyonuyla kaplanacak. Aynı zamanda elinizde kılıç gibi bir alet olduğundan dolayı görüş alanınız oldukça düşecek.

Minecraft Pocket Edition Ücretli Paketler
Minecraft Pocket Edition mağazasından kaynak paketi satın alabilirsiniz.

Savaş için özel yapılmış kaynak paketlerini kullanarak yanma animasyonunun ve kılıç gibi aletlerin boyutunu küçültebilirsiniz. Böylelikle normalden daha geniş ekranda savaşırken daha avantajlı olabilirsiniz. Eğer amacınız savaşmak değil de etrafı daha hoş bir hale çevirmekse indirebileceğiniz farklı türde kaynak paketleri de yer alıyor.

Flow’s HD

Minecraft Pocket Edition Flow's HD
Flow’s HD kaynak paketinden bir görüntü.

Etrafın daha güzel bir hal almasını istiyorsanız Flow’s HD kaynak paketini indirebilirsiniz. Ancak kaynak paketlerinin görüntü kalitesi ne kadar yüksek olursa cihazınız o kadar hızlı ısınacak. Aynı zamanda bu paketler cihazınızın yavaşlamasına sebep olabilir. Mobil oyunlar gibi sistem gereksinimleri yazmadığından dolayı performansınızı görmenizin tek yolu paketi kullanmak.

Natural Mystic Shaders

Minecraft Pocket Edition - Natural Mystic Shaders
Natural Mystic Shaders paketinden bir görüntü.

Oyunun mağazasından ücretli kaynak paketlerini satın alabilir veya ücretsiz bir şekilde indirilmeye açık kaynak paketlerini uygulamalar veya internet siteleri aracılığıyla edinebilirsiniz. Natural Mystic Shaders paketindeki gözle görülebilen en büyük fark suyun ve ağaçların farklı görünmesi.

Reflex PE Shaders V3.9

Minecraft Pocket Edition - Reflex PE Shaders V3.9
Reflex PE Shaders V3.9 kaynak paketinden bir görüntü.

Düşük donanıma sahip cihazların rahatlıkla çalıştırabileceği bir kaynak paketi. Normal görüntüye göre daha parlak olmasının yanında bu kaynak paketinde yaprak ve çimenler hareket ediyor. Oyunu daha gerçekçi yapmak istiyorsanız Reflex PE Shaders V3.9 kaynak paketini kullanabilirsiniz.

Icy PvP Pack

Minecraft Pocket Edition - Icy PvP Pack
Icy PvP paketinden bir görüntü.

Mavi rengini sevenlerin oldukça beğeneceği bir kaynak paketi. PvP için uygun olduğundan dolayı aletler olabildiğince küçük. Ayrıca yay ve oltanın renkleri de mavi. Ayrıca can, açlık ve tecrübe barlarında da mavi renk kullanılmış. Mavinin ön planda olmasının yanında gökyüzünde hem mavi hem de pembe renginin tonları kullanılmış.

RealisCraft

Minecraft Pocket Edition RealisCraft
Çeşitli uygulamalar aracılığıyla kaynak paketi indirebilirsiniz.

Oyunu gerçekçi bir hale çevirmek isteyenlerin oldukça seveceği bir kaynak paketi. Gölgelerin harika olmasının yanında blokların renkleri oyunu baştan aşağıya değiştiriyor gibi. Görüntü kalitesinin yüksek olmasından dolayı performansınızda oldukça yüksek bir düşüş görülebileceğinden dolayı grafik ayarlarınızı değiştirmeniz gerekebilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts