Minecraft Pocket Edition En İyi Kürek Büyüleri

Minecraft Pocket Edition’da her birinin farklı bir işleyişi bulunan toplam 5 büyü bulunuyor.
Minecraft Pocket Edition En İyi Kürek Büyüleri
Küreklerinize büyüler işleyerek daha iyi olun.

Minecraft Pocket Edition kürek büyüleri ile ekipmanınızı güçlendirebilirsiniz. Oyunda neredeyse en önemli hale gelmiş büyüler neredeyse çoğu aletin üzerinde kullanılabiliyor. Eğer savaşmak için büyü arıyorsanız Minecraft Pocket Edition En İyi Balta Büyüleri adlı rehberimizden oyunun en fazla hasarı olan baltaların büyülerini inceleyebilirsiniz. Kürekler savaş içerisinde pek kullanılmayan bir alet olsa da hayatta kalmak için oldukça katkısı bulunuyor.

Minecraft Pocket Edition Kürek Büyüleri

Her ekipmana olduğu gibi küreklere de özel büyüler bulunuyor. Kazma, balta ve kürek gibi aletlerin büyülerinin işlevlerini birbirine benzetiyor olabilirsiniz. Kürek üzerinde kullanılan büyülerle blok kırmanızı hızlandırabilir ve dayanıklılığını arttırabilirsiniz. Büyülerin de bir seviyesi bulunduğundan en iyi büyüleri elde etmek istiyorsanız 30 seviye harcayarak büyüler elde edebilirsiniz. Aynı zamanda büyüler sadece aletlere basılmıyor. Eğer kitabınız varsa büyü masasına koyarak 30 seviyelik büyü işleyebilirsiniz. Böylelikle sadece kürek büyüsü çıkmaz. Ama size kürek gerekiyorsa kesinlikle bu aleti kullanarak büyü basmalısınız.

Minecraft Pocket Edition Verimlilik
Verimlilik maksimum 5 seviyesinde kullanılabilir.

Verimlilik

Bildiğiniz üzerinde blok kırabilen tüm aletlerde kullanıldığı gibi bu büyü kürek üzerinde de kullanılabiliyor. Maksimum 5 seviyesinde kullanılabilir. 30 seviyelik büyüler bastığınızda en fazla Verimlilik 4 büyüsü elde edebilirsiniz. Ancak örs üzerinde iki kazmayı veya Verimlilik 4 bulunan iki kitabı birleştirirseniz Verimlilik 5 elde edebilirsiniz. Bu büyüyle çimen, toprak, çakıl ve kum gibi blokları daha hızlı kırabilirsiniz.

Minecraft Pocket Edition Servet
Servet büyüsüyle kırdığınız çakıl blokların içerisinden çakıl taşı çıkma olasılığı daha fazla.

Servet

Kazma üzerindeki etkisi nasıl işliyorsa kürek üzerinde de aynı işleve sahip. Maksimum 3 seviyesinde kullanılabilir. Çakıl bloğu kırdığınız zaman çakıl taşı çıkma olasılığı artacak. İpeksi Dokunuş büyüsüyle bir arada kullanılamaz. Kürek üzerinde pek etkileyici gözükmese de bazı durumlarda büyük yardımlarda bulunabiliyor.

Minecraft Pocket Edition
İpeksi Dokunuş büyüsüyle çimen toplayabilirsiniz.

İpeksi Dokunuş

Kırdığınız bloğu olduğu gibi almanızı sağlar. Maksimum 1 seviyesinde kullanılabilir. Servet büyüsüyle bir arada kullanılamaz. Eğer çimene ihtiyacınız varsa bu büyü sizi büyük bir dertten kurtaracak. Pek kullanışlı olmasa da çimen gibi blokları toplamak için kullanılabilir.

Minecraft Pocket Edition Tamir
Tamir büyüsü oyunun en değerli büyüsü.

Tamir

Büyü basılabilen tüm ekipmanlar üzerinde olduğu gibi kürekte de aynı işleyişe sahip. Maksimum 1 seviyesinde kullanabilirsiniz. Bulunması oldukça zor olduğundan ilk olarak küreğinize işlememelisiniz. Bu büyüyü ilk kez buluyorsanız varsa kanatlara yoksa da ikinci seçenek olarak kazmalar üzerinde kullanmanız daha iyi olacak. Bu büyüye sahip ve dayanıklılığı azalmış bir ekipmanınız olabilir. Tamir büyüsü yerden aldığınız tecrübe puanlarıyla ekipmanlarınızı tamir edecek.

Minecraft Pocket Edition Kırılmazlık
Kırılmazlık büyüsünü 3 seviyesinde çıkarmak istiyorsanız 30 seviyelik büyü masaları kullanmalısınız.

Kırılmazlık

Oyunun kolay bulunan büyüsü olmasına rağmen en iyi büyülerden birisi diyebiliriz. Oyuncuların olmazsa olmazı haline gelmiş kırılmazlık büyüsünü maksimum 3 seviyesinde kullanabilirsiniz. Bu büyüye sahip bir ekipmanı kullandığınız taktirde daha yavaş kırılacağını göreceksiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts