Minecraft Silah Modu nasıl yapılır?

Minecraft silah modu indirerek yaratıkları daha uzaktan öldürebilirsiniz. Silahlar genellikle Wither gibi canı fazla olan yaratıklarda epey işe yarayabiliyor.
Minecraft Silah Modu
Minecraft silah modları

Minecraft silah modu indirerek yaratıkları daha uzaktan öldürebilirsiniz. Genellikle bu silahlar Wither ve Ender Ejderhası gibi canı yüksek olan yaratıklarda epey işe yarayabiliyor. Aynı zamanda yeni bir oyun modu yapmak istiyorsanız çok oyunculu sunucularınızda Minecraft silah modları kullanabilirsiniz.

Minecraft Silah Modu

Minecraft’ta birçok mod olduğundan dolayı farklı farklı silah modlarını görebilirsiniz. Modların sayfasından özelliklerini ve içeriklerini inceleyerek en çok beğendiğiniz modu kolaylıkla indirebilirsiniz. Mod kurulumu için “Minecraft Mod Yükleme” adlı içeriğimize göz atabilirsiniz. Böylelikle daha kolay bir şekilde Minecraft silah modları da dahil olmak için tüm Minecraft modlarını kolaylıkla bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz.

Minecraft Silahları
Mod indirerek Minecraft’ta silah kullanabilirsiniz.

Minecraft silah modu indir PC üzerinden de kolaylıkla yapılabiliyor. Minecraft’ın Java sürümünde ekstra uygulamalar indirmeniz gerektiği gibi Minecraft Pocket Edition’da da bazı uygulamaları indirmeniz gerekebilir. Aynı zamanda Minecraft silah modu linki ile birlikte kolaylıkla modları indirebilirsiniz.

En İyi Minecraft Silah Modları

En iyi Minecraft silah modları ile birlikte oyunu farklı bir hale çevirebilmeniz mümkün. Aynı zamanda yeni bir mod paketi oluşturarak maceranızı daha da aksiyonlu bir hale çevirebilirsiniz. Aynı zamanda Minecraft silah modu yükle artık çok daha basit olduğundan kolaylıkla istediğiniz modları oynayabilirsiniz.

Call of Battle 2

Minecraft Call of Battle Modu
Call of Battle Modu

Minecraft silah modu olan Call of Battle 2’yi ücretsiz bir şekilde indirebilmeniz mümkün. Silahlardan tutun ikinci dünya savaşındaki kıyafetleri dahi kullanabileceğiniz bu oyun modu çok oyunculu bir şekilde oynandığı taktirde oldukça eğlenceli olabiliyor. Aynı zamanda bu modu çevrim içi sunucularda da kullanabilirsiniz.

Monolith Pack

Minecraft Monolith Pack Modu
Monolith Pack Modu

Minecraft’ta neredeyse en popüler silah modu olan Monolith Pack moduyla birlikte zırhlı araçlar, tanklar, helikopterler, uçaklar hatta savaş jetlerini ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda karada yürütebileceğiniz savaş robotunun yanında savaş gemilerini dahi kontrol edebilirsiniz.

Star Wars

Minecraft Star Wars Modu
Star Wars Modu

Star Wars hayranlarının ücretsiz bir şekilde kullanabileceği bir Minecraft modu. Kostümlerin de bulunduğu bu oyun modunda uzay araçlarını yönetebilmenin yanında sıcak savaşlarda ışın kılıcı kullanabiliyorsunuz. Minecraft Star Wars modunun sadece Java sürümünde kullanılması gerekmesinin yanında sadece 1.7.10 sürümünde çalışması çoğu kişiyi üzüyor.

MrCrayfish’s Gun Mod

Minecraft MrCrayFish Gun Modu
MrCrayFish’s Modu

MrCrayfish’s Gun Mod ile birlikte silah eklemenin yanında silah eklentileri dahi ücretsiz olarak kullanılabiliyor. MrCrayfish’s Gun Mod’un 1.15.2 sürümü için geçerli olması da çoğu oyuncuyu sevindirecek nitelikte. Arkadaşlarınızla birlikte bu modu oynuyorsanız arkadaşınızın evini bu modda bulunan bazukayla birlikte patlatabilirsiniz. 🙂

Minecraft silah modu nasıl yapılır?

Sıfırdan silah modu yapmak sizi oldukça zorlayacak. Mod yapma uygulamaları kullanmak bile işinize yaramayacak. Yeni bir mod yapma gibi bir düşünceniz varsa birçok uygulama indirmeniz gerekebilir. Aynı zamanda yazılım dilleriyle aranız iyi değilse mod yapmakla uğraşmak sizi epey sıkabilir.

Minecraft silah modu nasıl indirilir?

Çoğu Minecraft oyuncusu “Minecraft silah modu nasıl indirilir?” gibi sorular soruyor. Minecraft’ta herhangi bir modu indirmek için bazı eklentilere ihtiyacınız olabilir. Minecraft Mod Yükleme adlı rehberimize giderek silah modunun nasıl kurulması gerektiğini öğrenebilirsiniz. En iyi Minecraft silah modlarını indirmek için modların resmi sayfalarına gidebilirsiniz.

Minecraft Silah Modu PC

Minecraft’ta birçok silah modu bulunduğundan dolayı modların desteklediği platformlar veya sürümler değişkenlik gösterebilir. Oyun modlarına bakmadan önce modların hangi platformda oynanabileceğini ve hangi sürümde çalıştığını öğrenmelisiniz. Çoğu Minecraft mod sitesinde listeleme özelliği bulunduğundan bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Minecraft silah modu yükle tehlikeli mi?

Minecraft silah modu yüklemek dosyadan dosyaya değişebilir. İndirdiğiniz siteden tutun dosyanın içeriğine kadar iyice bir bakmalısınız. Tedirgin olduğunuz an o dosyayı açmadan silmeniz en iyisi olacak. Google’da arama yaparken en üst sıralarda yer alan sitelere giriş yapmak daha güvenli olabileceğinden genellikle karşınıza çıkan ilk sonuca bakmanız gerekiyor.

Güvendiğiniz bir Minecraft modlarını listeleyen internet sitesi varsa sitenin arama bölümünden indirmek istediğiniz Minecraft modunun ismini yazarak aratabilirsiniz. Böylelikle bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza virüs girme olasılığı daha da düşecek. Aynı zamanda anti virüs yazılımları da kullanmak bilgisayarınıza zararlı dosyaların sızmasına engel olabilir.

Minecraft silah modu linki nereden bulunur?

Minecraft silah modu linki her yerde bulunuyor. Güncel ve güvenilir bir mod yükleme sitesi arıyorsanız “9Minecraft” internet sitesini kullanabilirsiniz. Oldukça geniş bir mod kütüphanesine sahip olan 9Minecraft sitesinde kaynak paketleri ve hatta haritalar dahi indirebilirsiniz. Aynı zamanda sadece tek bir mod indirmek yerine hazır mod paketlerini indirerek Minecraft oynayabilirsiniz. Aşağıya koyduğumuz videodan farklı Minecraft modlarına da erişebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts