Minecraft Skin İsimleri

Minecraft skin isimleri ile kendi karakterinizi özelleştirebilirsiniz. Skin isimlerinden sonra karakterinizin görünümünü de istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
Minecraft skin isimleri nedir?
Minecraft skin isimleri nedir?

Minecraft skin isimleri ile kendi karakterinizi özelleştirebilirsiniz. 2009 yılında Notch adlı bağımsız bir oyun tasarımcısı tarafından tasarlanan Minecraft, gün geçtikçe yeni güncellemeler alarak hızla büyümeye başladı. Oyuncular sadece küplerden oluşan bir evrende hayatta kalmaya çalışıyor. Minecraft, 2014 yılında Microsoft tarafından satın alındıktan sonra hızlı bir yükselişe geçti ve gelmiş geçmiş en çok satan oyunlardan birisi oldu. Oyunu satın alan her oyuncunun kendine özel skini ve ismi bulunuyor. Bu bilgileri oyunun kendi sitesi üzerinden değiştirmeniz de mümkün. Kendi skin dosyanızı nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız farklı skin isimlerini kullanarak kendi görünümüzü özelleştirebilirsiniz.

Minecraft Skin İsimleri ve Görselleri

Minecraft skin isimleri genel olarak kullanıcıların görünümü değiştirebiliyor. Oyun hesaplarının ismi otomatik olarak skinlere de verildiği için kullanılan skinlerin de bir ismi oluyor. Örneğin hesabınızın ismi “Mobidictum” ise otomatik olarak yüklediğiniz skinin ismi de “Mobidictum” olacak. Bundan dolayı popüler bir skin kullanmak istiyorsanız hesapların isimlerini bilmek zorundasınız. Bu işlem genelde online sunucuların skin pluginlerinde veya 3. parti skin sitelerinde kullanılıyor. Aşağıda en popüler skin isimlerine ulaşabilirsiniz.

Son ayların en popüler Minecraft skin isimleri.
Son Ayların En Popüler Minecraft Skin İsimleri

Geçtiğimiz aylarda kullanılan en popüler skin isimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bu skinleri kullanmak için kullandığınız modun veya pluginin komutlarını etkinleştirmeniz gerekiyor. Fakat tüm sunucularda kullanmak gibi bir amacınız varsa 3. parti sitelerden skinleri indirip Minecraft’ın kendi sitesine yüklemeniz gerekiyor.

 • Blueboy2026 Özellikle renk açısından farklı bir degrade görünüme sahip olan bu skin Steve üzerine tasarlanmış.
 • DoubleE149 Klasik bir görünüme sahip sade bir skin.
 • KnuddeligedArved DoubleE149 adlı skine benzeyen bu yapım, farklı gözüken boynuzları ile dikkat çekiyor.
 • AfterChange Özellikle yılbaşında kullanılabilecek oldukça detaylı olan bu skin Alex üzerine tasarlanmış.
 • k1wih_ Tamamen farklı bir tasarım. Karakteriniz tamamen mavi ve sol bacağını yiyen bir balığa sahip.
 • 7709 İsminden farklı olarak sade bir yapıya sahip olan bu skin koyu renkler ile tasarlanmış
 • cigarist Yine detaylı bir skin daha. Bu tasarım renk tonları ve gövdede bulunan sembolü ile oldukça dikkat çekiyor.
 • zuttel İyiliği ve kötülüğü aynı anda temsil eden Alex skini.
 • Potiadoh Neredeyse tamamen açık renkler ile tasarlanan bu skin bazı haritalarda kamufle olabilme yeteneğine de sahip.
 • JPOXFRD Oyundaki köylüler tatil çıksa ne olurdu adlı çalışma. Gerçekten farklı bir tasarıma sahip olsada Steve üzerinden yapıldığı için bazı eksiklikleri bulunuyor.

Gelmiş Geçmiş En Popüler Skinler

Aşağıda bulunan skinler muhtemel önceden gördüğünüz tasarımlar ile benzer olacak. Çünkü biraz sonra görecekleriniz. Minecraft tarihi boyunca oyuncuların en çok kullandığı ve tercih ettiği skinler oldu. Fakat bu skinlerin belirli bir ismi olmadığı için numaraları ile aratıp bulabilirsiniz.

Gelmiş geçmiş en popüler skinler arasında oldukça farklı tasarımlar bulunuyor.
Gelmiş geçmiş en popüler skinler arasında oldukça farklı tasarımlar bulunuyor.
 • 15921 Klasik bir Batman tasarımı. Fakat karelerden oluşan bir evren için oldukça detaylı ve güzel olmuş.
 • 15235 Oyunun ana karakteri olan Steve’in tasarımı. Fakat fark ettiyseniz küçük bir yüz detayı daha eklenmiş.
 • 14357 Alex karakteri üzerine tasarlanan farklı bir tasarım. Küçük detaylar ve renk skalası oldukça başarılı.
 • 14348 Yine Alex karakteri üzerine tasarlanan farklı bir skin. Fakat bir öncekinden farklı olarak daha açık renk tonlarına sahip.
 • 12615 Son güncellemelerde gelen farklı biyomlarla oldukça uyumlu bir skin. Bu tasarım sayesinde orman adamı olabilirsiniz!
 • 11983 Steve üzerine tasarlanan harika bir skin daha. Özellikle küçük tavuk detayı oldukça hoş gözüküyor.
 • 11540 Steve tasarımına farklı bir yorum getiren skin. Bu skin sayesinde arkadaşlarınızı trollemeniz mümkün.
 • 11369 Creeper motifleri bulunan bir neon skin. Renk uyumu ve detaylar oldukça dikkat çekici.
 • 10825 Normal insan karakteri yerine ayı tasarımı olan bir skin. Diğer oyuncuların dikkatini çekmek için bu tasarımı kullanabilirsiniz.
 • 10586 Minecraft’ın efsaneleri arasında bulunan Herobrine’ın skini. Bu skini kullanarak da oyuncuları korkutabilirsiniz.

Minecraft’ta skin ismi nasıl yapılır?

Kendi skin isminizi yapmanız da mümkün. Öncelikle Minecraft Skin Yapma yazımızı ziyaret ederek kendi beğendiğiniz skini indirin veya en baştan bir tasarım oluşturun. Ardından Minecraft’ın kendi resmi sitesine girerek oluşturduğunuz veya seçtiğiniz skini siteye yükleyin. Skin tasarımınızı siteye başarılı bir şekilde yükledikten sonra Minecraft isminizi de değiştirebilirsiniz. Çünkü kendi isminiz yüklediğiniz tasarıma da ismini veriyor. Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra artık hazırsınız!

Minecraft Skin İsimlerini Bulmak

Elinizdeki skin isimlerini indirmek veya kullanmak için NameMC adlı siteyi kullanabilirsiniz. Bu site içerisinde birçok farklı oyuncunun skinini barındırıyor. Arama bölümüne skin ismini yazdıktan sonra çıkan sonuçlar arasından beğendiklerinizi indirebilirsiniz. Eğer kendi skin isminizi de belirlediyseniz bu sitede yer edinmeniz mümkün.

NameMC ile farklı Minecraft skin isimlerine ulaşabilirsiniz.
NameMC ile farklı Minecraft skin isimlerine ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda Minecraft’ta skin isimlerini nasıl bulabileceğini ve daha fazlasını ele aldık. Mobidictum birçok mobil oyun üzerine içerikler paylaşan bir internet sitesi. Sitemizi bu içeriğimiz ile tanıyorsanız öncelikle sitemizde bir gezmenizi öneririz. Bu tarz içeriklerin devamı için Mobidictum’u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts