CoD Mobile esporda da hızlı gidiyor

CoD Mobile espor tarafında hareketli saatler yaşıyor. 2020 Şampiyonası için ilk bilgiler gelmeye başladı. 3 Nisan’da başlıyoruz!

CoD Mobile espor tarafında hareketli saatler yaşıyor. Complexity Gaming‘in mobil espor tarafıyla ilgilenen Matt “MobileMatt” Rutledge, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamayla bu yıl düzenlenecek şampiyonadan bahsetti. Hatırlayacağınız üzere kısa bir süre önce çıkış yapan CoD Mobile kısa sürede milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanmıştı.

CoD Mobile 2020 Şampiyonası ne zaman başlayacak?

Matt Rutledge tarafından paylaşılan ekran görüntüsüne göre CoD Mobile’ın solo turnuvası 3 Nisan’da başlayacak. Online olarak yapılacak bu mücadelelerde takım bazlı turnuva içinse başlangıç tarihi 1 Mayıs olarak görünüyor. Oyundan henüz resmi bir açıklama gelmediğini de belirtelim.

Turnuva Takvimi

  • Solo Turnuva: 3 – 26 Nisan
  • Takım Turnuvası: 1 – 10 Mayıs
  • Bölgesel Elemeler: 17-31 Mayıs
  • Bölge Finalleri: Haziran – ağustos arası

Paylaşılan görselde aynı zamanda solo turnuvanın detaylarına da yer alıyor. Oyuncular dört hafta boyunca eleme karşılaşmaları oynayacaklar.

CoD Mobile 2020 Şampiyonası’na dair test sunucusundan olduğu iddia edilen bir görsel.

Resmi açıklama yok

Activision tarafından CoD Mobile 2020 Şampiyonası için henüz resmi bir açıklama gelmedi. YouTuber Luke “Ferg” Fergie’ye göre bu bilgiler oyunun test sunucusundan paylaşıldı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler