PUBG Mobile Kampüs Şampiyonası kazananı belli oldu

Kampüs Şampiyonası’nı AU Tigers kazandı.
pubg mobile kampüs şampiyonası

PUBG Mobile Kampüs Şampiyonası kazananı nihayet belli oldu. Onlarca takımın mücadelesinin ardından final grubuna kalan takımlar arasından Akdeniz Üniversitesi’nden AU Tigers oldu. Turnuvayı kazanan ekip 15 bin TL para ödülünün de sahibi oldu.

Toplamda 62 takımın katıldığı PUBG Mobile Kampüs Şampiyonası dün sonuçlandı. Turnuvayı Akdeniz Üniversitesi adına katılan AU Tigers takımı kazandı. Topalmda 50 bin TL ödül havuzu bulunan turnuvanın final grubunda 16 takım mücadele etti. Final grubunun ilk maçları dün oynanmıştı ve günün sonunda yine birincilik koltuğunda 91 puan ile AU Tigers vardı.

PUBG Mobile Kampüs Şampiyonası kazananı AU Tigers

Liderlik yarışında birkaç takımın olması turnuvayı daha heyecanlı kılsa da AU Tigers ekibi rakiplerine fırsat tanımadı. Gösterdikleri başarılı performansın ardından 15 bin TL’lik ödülün sahibi olmayı başardılar. Turnuvada 2. olan ekip 12 bin TL ve 3. olan takım ise 8 bin TL para ödülü aldı.

pubg mobile
AU Tigers 15 bin TL’nin sahibi oldu

Turnuvadaki tam ödül dağılımı

  1. Takım – 15.000 TL
  2. Takım – 12.000 TL
  3. Takım – 8.000 TL
  4. Takım – 6.000 TL
  5. Takım – 3.500 TL
  6. Takım – 3.000 TL
  7. Takım – 1.500 TL
  8. Takım – 1.000 TL

PUBG’nin en büyük turnuva organizatörlerinden biri olan GLL’in Türkiye ekibinin düzenlediği turnuva mobil oyun sevdalısı üniversite öğrencilerini bir araya getirmeyi başardı. Umarız bu tarz turnuvalar devam eder ve PUBG Mobile’da profesyonel takımları görmeye devam edebiliriz. Biz de Mobidictum ailesi olarak AU Tigers ekibini tebrik eder ve gelecekteki turnuvalarında başarılar dileriz. Ayrıca bizim düzenlediğimiz PUBG Mobile turnuvası hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts