Tourney yakında PC oyunlarını da kapsayacak

Tourney için yepyeni bir gelişme gündemde. Yapay zekalı turnuva botu olarak öne çıkan Tourney, yakında PC oyunlarını da kapsayacak. Şimdilerde Discord sunucuları üzerinden mobil espor turnuvaları düzenleyen bot, ilerleyen süreçte birkaç PC oyunuyla PC dünyasına da merhaba diyecek.

Tourney espor dünyası için geliştirilmiş, turnuva düzenleyen bir yapay zeka. Discord sunucusuna eklenerek oradaki verilerden hareketle turnuva düzenleyen bu bot, turnuvaya katılım sürecinden turnuva duyurularına kadar her şeyi tek başına yapıyor.

PC oyunları yolda

game.tv adresi üzerinden Türkçe rehberleri de paylaşılan Tourney, Discord kanalından aldığı veriler ile otomatik ve manuel olarak turnuva düzenleme seçenekleri sunuyor. Haftalık olarak değişen bir oyun havuzu bulunan ve belirli aralıklarla yeni oyunları da bünyesine ekleyen bu yapay zeka, yakında PC oyuncularının da karşısına çıkacak.

Kullanıcılar Tourney üzerinden bir seviyeye ulaştıklarında tek tıkla organize edebildikleri turnuvalarına aynı zamanda yine tek tıkla sponsor bulabililiyorlar. Bu da sadece bir yapay zeka üzerinden hem topluluğu canlı tutma hem de gelir elde etme modeli sunuyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts