Gameloft – Asphalt Serisi 15. Yaşında!

Dünyanın en çok oynanan ödüllü mobil yarış oyunu serisi Asphalt’ın 15. Yıl dönümü Asphalt 9 ve Asphalt 8’de hediyelerle ile kutlanıyor.
Gameloft
Asphalt serisi 15. yaşını kutluyor!

Dünyanın en çok oynanan ödüllü mobil yarış oyunu serisi Asphalt’ın 15. Yıl dönümünde Gameloft, Asphalt 9 ve Asphalt 8’de hediyeler dağıtıyor.

Asphalt serisi 15. yaşını kutluyor!

Dünyanın önde gelen oyun geliştiricisi ve yayıncılarından Gameloft, dünyanın en çok oynanan ödüllü mobil yarış oyunu serisi Asphalt’ın, 15. Yaşını kutlamaktan büyük bir mutluluk duyar. 

Asphalt Urban GT
Asphalt Urban GT

Gameloft, tarihinde ilk kez hem Asphalt 9: Legends hem de Asphalt 8: Airborne’da çapraz oyun yıl dönümü kampanyası yayınlayarak, oyunculara muhteşem oyun içi hediyeler ve araçlar sunuyor. Ayrıca, 15 yıl önce Asphalt efsanesinin yaratılmasını sağlayan, Java işlemcili telefonlarda, N-Gage ve Nintendo’da oynanabilen serinin ilk oyunu Asphalt Urban GT de AsphaltLegends.com üzerinden oyuncularla buluşuyor! 

5 Mayıs – 25 Mayıs tarihleri arasında, Asphalt 9: Legends mobil ve PC oyuncuları sınırlı üretim olan Dodge Challenger 392 Emit Scat paketini ve 15. Yıl Dönümü çıkartmasına sahip olabilecekler. 8 Mayıs’tan itibaren de oyuncular özel olarak yayınlanan “Yıl Dönümü Etkinliği” ile Lamborghini Veneno kazanabilecekler. 

Nintendo Switch oyuncuları ise Dodge Challenger 392 Emit Scat paketini 11 Mayıs – 31 Mayıs tarihleri arasında Asphalt 9: Legends’a giriş yaparak kazanabilecekler. Ayrıca “Yıl Dönümü Etkinliği” ile Nissan GTR Nismo’ya da sahip olabilecekler. 

Asphalt 8: Airborne oyuncuları ise 13 Mayıs – 27 Mayıs tarihleri arasında oyuna giriş yapıp, etkinliğe katılarak KTM X-Bow GT4 aracının sahibi olabilecekler. Bunun yanında Lamborghini SIAN çıkartmasının kilidini açabilecekler. 

Asphalt9Legends.com sitesini ziyaret eden oyuncular, Asphalt anılarının anlatıldığı kamera arkası videosunu ve özel Asphalt ekibi ile yapılan röportajı da izleme fırsatı bulacaklar.

Asphalt efsanesinin yaratılmasını sağlayan ilk oyun Asphalt Urban GT’i de https://www.asphaltlegends.com/15th-Anniversary/ üzerinden oynayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts