Gloria ve Zacian Pokemon Masters EX’te!

Pokemon eğitmeni Gloria ve Efsanevi Pokemon Zacian Pokemon Masters EX’e geldi.
Gloria ve Zacian
Gloria ve Zacian Pokemon Masters EX’te!

Pokemon eğitmeni Gloria ve Efsanevi Pokemon Zacian Pokemon Masters EX’e geldi. Pokemon Masters EX artık Pokemon dünyasının bilinen her bölgesinden karakter içeriyor.

Gloria ve Zacian takımlara artık çift olarak eklenebiliyor!

DeNa Co. Ltd., The Pokémon Company ile yaptığı iş birliği sonucunda oyuncuların Pokémon Sword ve Pokémon Shield’te tanıtılan karakterlerden Eğitmen Gloria ve Efsanevi Pokemon Zacian’ın artık bir çift olarak takımlarına ekleyebileceğini duyurdu.

Pokemon Masters Gloria ve Zacian
Gloria ve Zacian, Pokemon Master EX’e Galar bölgesinden katılıyor!

Bu duyurudan sonra da Gloria ve Zacian artık Pokemon dünyasının bilinen her bölgesindeki karakterleri bünyesinde barındıran Pokémon Masters EX’e Galar bölgesinden katılan ilk senkron çift oldu. Bu konudaki tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni Çift Spotlight Gözcüsü

Oyuncular 20 Aralık saat 21:59’a kadar yeni çift Gloria ve Zacian’ı alabilirler. Gloria ve Zacian çiftini, olası bir altı birimlik hareket ölçüsünden dördünü tüketebilen ve son derece güçlü bir saldırı olan Behemoth Blade gibi hareketler ile konuşlandırabilirsiniz. Tecrübeli oyuncular da bu hareketi Move Gauge Boost ile birlikte kullanarak iyi bir strateji oluşturabilirler.

“Battle Buffet Bash” ile tanışın

Oyuncular, Pasio’daki mutfak temalı festivalde Pokemon savaşlarına katılabilecekler “Battle Buffet Bash” adlı yeni bir oyun içi etkinlikte Gloria ve Zacian ile etkileşimde bulunabilecekler. Bu etkinlikte oyuncular, oyun ödülleri ve savaşları tamamlamak için mevcut etkinlik süresi boyunca Pasifik saatine göre 6 Aralık 21:59’a kadar 100.000’in üzerinden Prestij Puanı toplamaları gerekiyor. Bu puanı geçebilen oyuncular dünyanın dört bir yanından diğer oyuncular ile birlikte sıralamaya girecek ve oluşan sıralamaya göre ödül kazanacaklar.

Gloria ve Zacian için 3.000 Gem Oturum Açma Bonusu

Gloria ve Zacian’ın gelişimini kutlamak için şu andan itibaren 23 Aralık saat 21:59’a kadar oyuna giriş yapan tüm oyunculara 3.000 mücevher hediye edilecek. Ayrıca oyuna günlük giriş yapan oyuncular da 5 yıldız İzci Bileti ile ödüllendirecek ve oyuncuların takımlarına en fazla dört adet 5 yıldız eşleştirme çifti eklemelerine izin verecek.

Gloria ve Zacian Pokemon Masters EX
21 Aralık tarihine kadar oyuna giriş yapanlara 3000 cevher verilecek.

Pokémon Masters EX’te uygulama içi satın alımlar bulunuyor ancak indirmesi ve oynaması tamamen ücretsiz, Android ve Apple cihazlar için uyumlu gerçek zamanlı bir savaş ve strateji oyunudur. Pokémon Masters EX’i aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz:

Pokémon Masters EX
Pokémon Masters EX
Developer: DeNA Co., Ltd.
Price: Free
‎Pokémon Masters EX
‎Pokémon Masters EX
Developer: DeNA Co., Ltd.
Price: Free+

Oyun İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, İspanyolca ve Geleneksel Çince dillerini destekliyor. Pokemon Masters EX hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz resmi sitesi olan https://pokemonmasters-game.com sitesine göz atabilirsiniz.

Ayrıca Twitter, Facebook ve Instagram gibi resmi sosyal medya kanallarının yanı sıra oyunla ilgili haberler için resmi YouTube kanalını da takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler