İçerik Üreticisine Destek Kodu Nedir, Ne İşe Yarar?

Supercell oyunlarında market kısmında karşılaştığımız “İçerik Üreticisine Destek” bölümünün ne olduğunu sizler için araştırdık.
İçerik üreticisine destek
İçerik üreticisine destek

Brawl Stars içerik üreticisine destek kodu nedir? Supercell oyunlarında markette karşılaştığımız “İçerik Üreticilerine Destek” bölümünün ne olduğunu yazdık. Bu kod ile oyun içinde bir şeyler satın alırken sevdiğiniz içerik üreticisine de destek olabilirsiniz.

İçerik üreticisine destek kodu ne işe yarıyor?

Dünyayı oyunları ile kasıp kavuran Supercell, oyunlarını daha çok büyütebilmek için tüm sosyal platformlarda reklam yapmaktan kaçınmıyor. Reklam için anlaştıkları veya devamlı oyunlarının videolarını çeken yayıncılara destek olabilmek ve daha çok teşvik edebilmek için market bölümüne içerik üreticisine destek kodu getirdi.

Brawl Stars 8-BIT

Bu özellikle beraber Supercell’in resmi yayıncılarının ismini kod bölümüne girince oyuncuların marketten herhangi bir alım yaptığında, aldığı ürün fiyatının %1,5’lik kısmı desteklediği yayıncıya gidiyor. Bu özellik Supercell’in son oyunu Hay Day hariç Brawl Stars, Clash of Clans, Clash Royale ve Boom Beach oyunlarında geçerli.

Türkiye’deki içerik üreticilerine hangileri?

Türkiye’de şu anda içerik üreticisi kodu bulunan sadece iki yayıncı var. Bu yayıncılardan biri Rozetmen, diğeri ise Oyun Gemisi adlı YouTuber’lar. Eğer isterseniz siz de içerik üreticisine destek olma bölümüne bu kişilerin kullanıcı adını girerseniz onlara destek olabilirsiniz.

Hemen aşağıda yer alan bölümlerden Supercell oyunlarının içerik üreticilerine destek bölümlerini görebilirsiniz.

Brawl Stars

İçerik üreticilerine destek kodu
Brawl Stars içerik üreticilerine destek kodu bölümü

Clash of Clans

içerik üreticilerine destek kodu
Clash of Clans içerik üreticilerine destek kodu bölümü

Clash Royale

İçerik üreticilerine destek kodu
Clash Royale içerik üreticilerine destek kodu bölümü

Boom Beach

İçerik üreticilerine destek
Boom Beach içerik üreticilerine destek kodu bölümü
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts