IGG koronavirüs ile mücadele için Wuhan’a yardım gönderdi

IGG'den Wuhan'a tıbbi malzeme yardımı yapıldı.
IGG, koronavirüs nedeniyle zor zamanlar geçiren Çin’in Wuhan kentine tıbbi malzeme yardımında bulundu.

IGG, koronavirüs nedeniyle oldukça zor zamanlar geçiren Çin’in Wuhan kentinde yaşayan insanlara destek vermek amacıyla bir fon oluşturdu ve ilk bağışını gönderdi.

IGG Wuhan’a yardım gönderdi

Koronavirüs salgını 8 Aralık’tan bu yana artarak devam etmekte. Edinilen bilgilere göre durum son zamanlarda oldukça arttı. Ölü sayısının 100’ü geçtiği salgında vaka doğrulandı. Virüs Çin’in yanı sıra Almanya, Fransa, Singapur, Avustralya, Tayland ve ABD gibi diğer ülkelere de yayılmış durumda. Çinli yetkililer hastalığı kontrol altına almak ve yayılmayı önlemek için çalışmaları hızlandırdıkça Wuhan’da hayat giderek kısıtlı duruma geldi.

IGG koronavirüs

Clash of Lords, Mobile Royale, Lords Mobile gibi hit oyunları bünyesinde bulunduran IGG, kentin ihtiyaçlarını belirlemek için Wuhan’daki hastaneler ve sağlık yetkilileriyle iletişime geçti. Wuhan’da bulunan ilgili makamların hayati tıbbi ekipman ve malzemeleri tedarik talepleri üzerine IGG, koronavirüs nedeniyle cerrahi maskeler ve eldivenler, n95 maskeleri ve diğer tıbbi malzemeler de dahil olmak üzere 450 binden fazla ürünü Wuhan’a gönderdi. Ayrıca IGG, yaptığı bu yardımların yanında salgın devam ettiği sürece de desteğini sürdürme sözü verdi.

IGG koronavirüs

Yapılan yardım IGG’nin ilk yardımı değil

Bu yardım çalışmaları IGG’nin attığı ilk adım değil. Geçen yıl şirket, ikinci kez War Child UK ile işbirliği yaptı ve ayrıca Make-A-Wish vakfını da desteklemişti.

Sizler de Lords Mobile, Clash of Royale veya IGG’nin oynaması ücretsiz herhangi bir oyununu oynarken kendinizden daha az şanslı olanları desteklemeye yardımcı olduğunuz bilinciyle oynayabilirsiniz, buna koronavirüs kurbanları da dahil.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts