Lock Screen Stories Hataları Çözümleri

Samsung telefonlarda sıklıkla karşılaşılan lock screen stories hata çözümünün tüm detayları Mobidictum’da!
lock screen stories hata çözümü
Lock screen stories hata çözümü

Lock screen stories hata çözümü birçok kullanıcı tarafından aranmakta. Bunun sebebi son zamanlarda sıklıkla bu problemi yaşayan telefonların bulunması. Samsung telefonlarda özellikle J7 prime modelinde ortaya çıkan ve durduruldu olarak da görünen bu sorununun hata çözümü oldukça basit.

Lock screen stories hata çözümü

Peki bunun anlamı nedir? Aynı bilgisayarlarda olduğu gibi, telefonlarımızda da belirli miktarlarda ram ve işlemci bulunmakta. Telefonumuza yüklediğimiz her uygulamadan sonra işlemci üzerine yük binerken, arka planda çalışan uygulamalar yüzünden işlemcide sorun olabilir.

lock screen stories hata çözümü
J7 prime hata çözümü

Bu sorunu çözmek için ayarlardan birkaç şey değiştirmemiz gerekiyor. Sizler için hazırladığımız bu yöntemler yardımıyla bu sorunu kolaylıkla çözebileceksiniz.

Lock screen stories hata çözümü nasıl yapılır?

  • Ayarlar > Uygulamalar > Üç noktaya dokunun > Uygulama Tercihini Sıfırla seçeneğine gidin.
  • Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ayarları Sıfırla seçeneğine giderek cihaz ayarlarını sıfırlayın.
  •  Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama seç > Önbelleği Temizle’ye gidin.
  • Cihazı güvenli modda çalıştırın.

Sorun devam ederse, Hata Bölümüne (Samsung Üyeleri Uygulaması > Geri Bildirim > Sorular / Hatalar > Oluştur kısmından Samsung yetkili servisine hata mesajı yollayabilirsiniz.

lock screen stories hata çözümü
Telefon neden donar?

Telefon neden yavaşlar, donar?

Bunun birkaç nedeni olabilir. En yaygın neden, beklenenden daha fazla bellek alan veya yanıt vermeyen bir uygulamadır. Bir başka olası neden, telefonunuzun donanımının yaşıdır. Ne kadar eski olursa, daha gelişmiş işletim sistemi ve uygulamalarla başa çıktıkça yavaşlama olasılığı o kadar artar. Yapabileceğiniz birkaç şey var. Sorunun nedeni bir uygulama ise, uygulamayı kapatmak – ana sayfa düğmesine iki kez basarak veya son aramalar düğmesine basarak son uygulamaları açmak – bellekte biraz yer açmanıza yardımcı olabilir. Telefonunuzun önbelleğini ve bellek verilerini temizlemek de yardımcı olabilir.

lock screen stories hata çözümü
Telefon neden yavaşlar

Telefonunuz pratik olarak kullanılamıyorsa, Android cihazların güvenli mod seçeneği var. Bunun için güç düğmesini basılı tutun ve ardından ekranda göründüğünde telefonu kapat düğmesini basılı tutun. Bu, buna neden olan uygulamaları kaldırmanıza yardımcı olabilir. Bu işe yaramazsa, güç düğmesini ve ana sayfa düğmesini veya ses açma düğmesini basılı tutarak telefonunuzu zorla sıfırlayın.

En kötü durumda, telefonunuzu orijinal ayarlarına geri yükleyecek bir fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi gerçekleştirebilirsiniz, ancak ilerlemeden önce verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Bu sayede herhangi bir veri kaybı olmadan sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler