MMA Türkiye 21-24 Kasım’da Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde!

mma

Mobil pazarlama konusunda Dünya’nın birçok bölgesinde yüzlerce üyesini bulunan MMA, 21 – 24 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul’da olacak. Forum tarzındaki etkinliğiyle Türkiye’den ve Dünya’dan mobil oyun ve espor dünyasına yönelik onlarca ismi ağırlayacak olan MMA Türkiye, Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi‘nde meraklılarıyla buluşacak. Etkinlik kapılarını 10.00’da açacak.

MMA Türkiye her yıl gerçekleştirdiği araştırma ve anketlerle pazarın büyüklüğü, farklı formatlardaki mobil reklamların marka algısı ve bilinirliğine katkıları veya sektör uzmanlarının mobil pazarın durumu hakkındaki görüş ve öngörüleriyle ilgili  sektöre çok değerli bilgiler sağlamaktadır.

“Dünyanın İlk Mobil Uygulama Fuarı”

Dünyanın ilk mobil uygulama fuarı” olarak tanıtılan MMA Türkiye, Ercan Ahi’nin sunuculuğunda gerçekleşecek. Ayrıca MMA Innovate Summit’in ilk defa Türkiye’ye gelmesi nedeniyle ayrıca da bir öneme sahip olan bu etkinlik, biletino üzerinden 150 TL’den 1,500 TL’ye kadar biletlerle karşımızda. Ayrıca MMA Türkiye’de yer almak için bir form doldurmanız gerekiyor. MMA Türkiye konuşmacı listesinden konuşmacılara ve bu konuşmacıların unvanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca etkinlik takvimi sayfasından da konuşmacıların hangi gün ve hangi saatte etkinlikte yer alacağını görebilirsiniz.

50’den fazla ülkede 800’den fazla üye

MMA, dünya üzerinde 50’den fazla ülkede 800’den fazla üyesiyle faaliyet gösteren ve asıl hedefi mobil pazarlamanın gelişmesini ve yayılmasını sağlamak olan global bir endüstri girişimidir. Bu misyonu hayata geçirmek için bulunduğu bölgede ilgili kurum, marka ve girişimcileri bilinçlendirmek, yönlendirmek, eğitimlerle desteklemek, seminerler ve organizasyonlarla gündemi ve gelişmeleri takip etmelerini sağlamak, çeşitli araştırmalarla mobilin pazardaki gerçek yerini ve marka algısına katkılarını  göstermek  gibi hizmetler sunmaktadır.

MMA Türkiye Ne Zaman ve Nerede?

  • Tarih: 21 – 24 Kasım
  • Mekan: Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi
  • İletişim (Lokasyon): İ.T.Ü Magnet | İ.T.Ü ARI Teknokent, Reşit Paşa Mah. Katar Cad. ARI 4 Binası No: 2 / 50 / 6 Sarıyer – İstanbul, 34467
  • İletişim (Mail): [email protected]

Mobil oyun ve uygulama dünyasının İstanbul’da buluşacak olması harika bir gelişme. Orada yer alacak herkese şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz. Mobil oyun ve uygulama dünyasından son gelişmeler ve özel içerikler için Mobidictum‘u takip etmeye devam edin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler