Mobil Oyun Oynarken Kullanabileceğiniz Ekipmanlar

Mobil oyun oynarken kullanabileceğiniz ekipmanlar ile daha iyi oyun deneyimleri yaşayacaksınız. Sizin için bu ekipmanları listeledik.
Mobil oyun oynarken kullanabileceğiniz ekipmanlar
Mobil Oyun Oynarken Kullanabileceğiniz Ekipmanlar

Mobil oyun oynarken kullanabileceğiniz ekipmanlar ile daha iyi oyun deneyimleri yaşayacaksınız. Sizin için bu ekipmanları listeledik. Bu sektörde ki en büyük paylardan birinin mobil oyunlar olduğunu dikkate alarak evde kaldığınız süre boyunca eşsiz bir oyun deneyimi yaşayabileceğiniz en iyi ekipmanları sizin için listeledik. Bu ekipmanlar sayesinde oyunlarınızı daha kolay ve eğlenceli bir şekilde oynayabileceksiniz.

Mobil oyun oynarken kullanabileceğiniz ekipmanlar nelerdir?

Mobil oyun oynarken hırs yapan ve oyunlarını çok daha iyi bir şekilde oynamak isteyen oyunculara hazırladığımız bu ekipmanların her biri Türkiye’de bulunabiliyor. O halde sizler için hazırladığımız listemize geçelim.

SteelSeries Stratus Duo
SteelSeries Stratus Duo

SteelSeries Stratus Duo

SteelSeries Stratus Duo, elinizdeki telefonu bir oyun konsoluna çevirir. Bu oyuncu kolu sayesinde oyunlarınızı çok rahat bir şekilde oynayabileceksiniz. Ayrıca telefonda ki oyunlardan sıkıldığınız zaman bu konsolu PC veya MacBook’unuza da takabilirsiniz.  SteelSeries Stratus Duo ekran boyutu 6,5 inç’e kadar olan tüm telefonlar ile uyumlu. Eğer sizde oyunlarınızı farklı bir deneyim yaşayarak oynamak isterseniz bu ürünü kullanabilirsiniz. Bu ürünün Türkiye pazarında ki fiyatı ise yaklaşık 480 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Razer Junglecat
Razer Junglecat

Razer Junglecat

Benzersiz bir oyun deneyimi yaşamak isteyenler için bu ürün de sizin için oldukça uygun. Eğer ki elinizde büyük boy bir oyun konsolu taşımak istemiyorsanız daha küçük boyutlardaki Razer Junglecat tam da size göre. Nintendo Switch tarzında görünen bu konsolu Türkiye pazarından yaklaşık 850 TL gibi bir fiyat ödeyerek satın alabilirsiniz.

8Bitdo SN30
8Bitdo SN30

8Bitdo SN30

Eğer ki genellikle Retro oyun tarzından hoşlanıyorsanız. Klasik SNES oyun kolları tam da size göre. 8Bitdo SN30 tam da Retro oyun severler için tasarlanmış bir üründür. Bu ürün Bluetooth ile bağlanarak kullanılıyor. Yani Bluetooth ile bağlanabileceğiniz tüm cihazlarda böyle bir konsolu kullanabilirsiniz. 8Bitdo SN30’u Türkiye pazarından yaklaşık 300 TL gibi bir fiyatla satın alabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler