Samsung telefonlara gelen Find My Phone bildirimi kullanıcıları korkuttu

Find My Phone
Find My Phone

Find My Phone adı altında tüm Samsung Galaxy marka cihazlara gelen bildirim, kullanıcılarda kısa süreli endişeye neden oldu.

Find My Phone’dan gelen bildirim kullanıcıları korkuttu

Öğle saatlerinde Samsung marka telefonlarda görünen Find My Phone’un bildirimi, kullanıcıları korkuttu. Samsung, Galaxy telefon kullanıcılarına yanlışlık göndermiş olduğu bildirim yüzünden kullanıcılarda endişeye neden oldu. Telefon ekranlarında Find My Phone’dan (Telefonumu Bul Uygulaması) gelen bildirimde yalnızca iki adet “1” rakamı görünüyordu. Kullanıcılar gelen bu tuhaf bildirimi açmaya çalıştığınızda ise hiçbir şey olmamaktaydı.

Uygulamanın gönderdiği bu bildirimi görenler arasında Galaxy Z Flip, Galaxy Note 10 gibi yeni çıkan telefon kullanıcıları ve Galaxy S, Galaxy A ve Galaxy I serisi telefonlarının kullanıcıları da bulunuyor.

Samsung Find My Phone açıklaması
Samsung’un Find My Phone’un bildirimi hakkında yaptığı açıklama

Samsung’un Find My Phone Açıklaması

Samsung tarafından yapılan açıklama ile birlikte kullanıcılar, dokundukları zaman da herhangi bir şey olmayan bu bildirimin bir hata sonucunda gönderildiğini kesin olarak öğrenmiş oldular. Eğer sizler de Samsung’un bir akıllı telefonuna sahipseniz ve geçtiğimiz saatlerde bu bildirimi gördüyseniz, korkmanıza gerek yok. İçiniz rahat bir şekilde telefonunuzu kullanabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts