Silinen fotoğrafları geri getirme nasıl yapılır?

Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
Silinen fotoğraflar nasıl geri getirilir?

Silinen fotoğrafları geri getirme oldukça meşakatli bir iş gibi görünse de aslında basit. Akıllı telefonlarda birçok anımızı kayıt altında tutmaktayız ve yanlışlıkla bu anlardan birini içerek fotoğraf veya videoyu sildiyseniz panik yapmanıza gerek yok. Birkaç adımda bu silinen fotoğraf ve videoları kurtarmanız mümkün. Silinen fotoğrafları geri getirme artık imkansız değil. Yanlış ya da silinmemesi gereken fotoğrafı silmek çoğu insanın başına en az bir kere mutlaka gelmiştir. Bu yazımızda da telefonunuzda silinen fotoğraflar nasıl geri getirilir onu anlatacağız.

Silinen fotoğrafları geri getirme uygulamaları

Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu

Dumpster, cihazlarındaki dosyaları ve resimleri yanlışlıkla silen kullanıcılar için önde gelen Android geri dönüşüm kutusudur. Kurtarma uygulaması indirildikten sonra, kullanıcılar cihaz verilerini silme işlemini geri alabilir ve geri yükleyebilirler.

Önemli bir şeyi cihazınızdan sildiğinizi fark ettiğiniz ve geri getirmenin mümkün olmadığı anlar hepimizin başına gelmiştir. Artık geri getirmek mümkün. Dumpster, silinen tüm dosyalar, resimler, videolar ve daha fazlasını saklayan bir kurtarma uygulamasıdır, yanlışlıkla tüm sildiğiniz uygulamaları Dumpster ile daha sonra geri yükleyebilirsiniz.

Dumpster geri dönüşüm kutusuna girin, silme işlemini geri almak istediğiniz dosyalara veya resimlere tıklayın ve daha önceden silinen tüm resimler, videolar ve sesler anında cihazınızda belirsin. Dumpster silinen resimleri, videoları, dosyaları, önceki uygulama versiyonlarını, belgeleri ve daha fazlasını sizler için depolar. Hangi dosyalar için silme işlemini geri almanız gerekirse gereksin, Dumpster hepsini sizin için kurtarır ve geri yükler.

Ayrıca Dumpster, kullanıcılara cihazın depolama alanında yer açan bulut tabanlı ücretli bir sürüm sunmaktadır. Kullanıcılar silinen resimleri, dosyaları ve videoları Dumpster bulutunda yedekleyebilir ve daha sonra kolayca kurtarabilir ve geri yükleyebilir. Dumpster ücretli bulut depolama hizmeti mobil cihaz kullanıcılarına minimum ücretle güvenilir cihaz yedeklemesi sunar ve hiç cihaz depolama alanı gerektirmez. Ayrıca, kullanıcılara reklamdan uzak bir deneyim sunar.

Dumpster uygulamasını Google Play Store‘dan ücretsiz indirebilirsiniz.

DiskDigger Photo Recovery

DiskDigger, hafıza kartınızdan veya dahili bellekten kayıp fotoğrafları ve görüntüleri geri alabilir ve kurtarabilir. Üstelik telefonunuza root atmayı da gerektirmez. Bir fotoğrafı yanlışlıkla sildiyseniz veya bellek kartınızı yeniden biçimlendirdiyseniz, DiskDigger’ın güçlü veri kurtarma özellikleri kayıp resimlerinizi bulabilir ve bunları geri yüklemenize izin verebilir.

Kurtardığınız dosyaları doğrudan Google Drive, Dropbox’a yükleyebilir veya e-postayla gönderebilirsiniz. Uygulama ayrıca dosyaları cihazınızda farklı bir yerel klasöre kaydetmenize olanak tanır. Bunun yanında fotoğraf ve videoların yanı sıra daha fazla dosya türünü kurtarmanız gerekirse, DiskDigger Pro’yu deneyebilirsiniz.

DiskDigger uygulamasını Google Play Store‘dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Photo Recovery

Photo Recovery, silinen fotoğrafları fotoğrafları telefon belleğinden ve SD karttan kurtarmanıza yardımcı olacaktır. Android için iyi bir fotoğraf kurtarma uygulaması olan Photo Recovery ile eskiden silinmiş fotoğrafları kurtarmanın yanı sıra son silinen fotoğraflarınızı da kurtarma konusunda size yardımcı olacaktır.

Resimleri tek bir tıklamayla geri yüklemek ve resimleri kurtarmak artık çok kolay. Birçok fotoğraf kurtarma uygulaması, fotoğrafları kurtarmak için çok fazla zaman alan uzun fotoğraf kurtarma algoritmaları içerir ancak Photo Recovery uygulaması yardımıyla tek bir tıklamayla cep telefonunuzdaki tüm anılarınızı geri yükleyebilirsiniz.

Photo Recovery uygulamasını Google Play Store‘dan ücretsiz indirebilirsiniz.

WA – Silinmiş Mesajları ve Medyayı Kurtar

WA uygulaması silinen medyayı ve mesajları kurtarabilir, silinen içeriği kolayca geri yükleyebilir, dosyaları kurtarabilir, kişileri geri yükleyebilir, fotoğrafları silebilir, video kurtarma dosyalarını ve daha pek çok silinmiş dosyayı kurtarmanıza yardımcı olabilir.

WA – Silinmiş Mesajları ve Medyayı Kurtar, birkaç saniye içinde silinen fotoğrafları kurtarabilen en iyi yedek fotoğraf kurtarma uygulamasından biridir. Silinen dosyaları kurtarmak, tüm videolarınızı, fotoğraflarınızı, kişilerinizi, dosyalarınızı ve tüm önemli silinen verilerinizi, sorunsuz bir şekilde yedekleme ve geri yükleme yapabilen basit yedekleme işlemleriyle geri yükleyebilen çok amaçlı bir veri kurtarma uygulamasıdır. Ayrıca, WhatsApp’ta arkadaşlarınızın ve ailenizin paylaştığı durumları da kaydeden bir durum koruyucudur.

Bu uygulama WhatsApp’ta silinen verileri kurtarma uygulamaları göndericinin, istemediği bir şeyi veya görmesi veya yanlışlıkla gönderdiği herhangi bir fotoğrafı gönderdiğinde kullanılır. O sırada, silinen medya kurtarma uygulaması bu silinen medyaları ve silinen mesajları görüntülemenize yardımcı olur. Silinen medya ve silinen mesajları geri yükleyebilmeniz için birden fazla silinmiş veri kurtarma uygulaması indirmenize gerek yok. Fotoğraflarınızı kurtarmaya, videoları kurtarmaya, silinen mesajları geri yüklemeye, sesli notları kurtarmaya, belgeye ve dosya kurtarmaya yardımcı olan hepsi bir arada bir medya geri yükleme uygulamasıdır.

WA – Silinmiş Mesajları ve Medyayı Kurtar uygulamasını Google Play Store‘dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Telefonların gelişimi son yıllarda çok büyük önem gösterdi. Önceleri sadece konuşmak ve mesajlaşmak için hayatımızda yer edinse de son yıllarda yüksek kalitede fotoğraf ve video çekip, bu çektiğimiz fotoğraf ve videoları birbirimizle ve tüm dünyayla paylaşabildiğimiz, yüksek kalite mobil oyunlar oynayabildiğimiz ve birçok internet işlemini gerçekleştirebildiğimiz cihazlara dönüştüler. Yukarıda sizlere bahsettiğimiz uygulamalar sayesinde silinen fotoğrafları geri getirme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler