PUBG Mobile 0.13.5 Güncellemesi ile Oyunda Neler Değişecek?

PUBG Mobile Dürbün Ayarı
PUBG Mobile Dürbün Ayarı

Her gün sadece Android tarafından 50 milyondan fazla oyuncuya hitap eden PUBG Mobile için değişiklik rüzgarı esmeye devam ediyor. Tencent, yaptığı son açıklamada oyunun 0.13.5 Güncellemesi üzerine detaylardan bahsetti. Verilen bilgilere göre, sistemi ortalamanın üzerinde olan cihazlarda daha yüksek kaliteli bir görüntü, yeni bir SMG silah ve tier sisteminde değişiklik gündemde.

PUBG Mobile’da daha yüksek çözünürlük ve daha net bir oyun isteyenler için HDR ayarları son derece önemli. Daha “net” renkler ve daha iyi kontrast oyunun renklerini daha “temiz” bir hale getiriyor. Tahmin edileceği üzere, rakiplerinizi daha iyi seçebilmek ve loot’ları daha sağlam yapabilmek için renkler önemli. Tabii bu özellik her telefonda bulunmuyor. Dilerseniz oyun içinden “Settings > Graphics” bölümüne giderek bu özelliğin sizde var olup olmadığına bakabilir, varsa da ilgili ayarlarınızı yapabilirsiniz.

pubg mobile

PUBG Mobile’a yeni silah: PP-19

PUBG Mobile yeni güncellemesiyle birlikte yeni bir silaha da merhaba diyor. Verilen bilgilere göre, PP-19 adında yeni bir silah da oyuncuların karşısına çıkacak. 9 mm‘lik bu silah bir submachine, yani SMG olarak bizlerle. PP-19’a scope ve muzzle gibi eklentiler eklemek mümkün. Silahın bir vuruşu yaklaşık 35 hasar veriyor ve UMP ile benzerlik gösteriyor. Erangel ve Vikendi haritalarında bu silahı göreceğiz.

pp-19
PUBG Mobile’ın yeni silahı PP-19 yakında oyuna eklenecek.

PUBG Mobile’ın Tier’larında da değişiklik yolda

Oyunun tier tarafıyla rekabet sahnesinde kendinize yer bulabiliyorsunuz. Birçok oyuncu için oyunu daha zevkli ve rekabetçi kılan bu alanda da değişiklikler gündemde. Paylaşılanlara göre, Sezon 8 kostümü Gold tier için hazır. Özel silah isteyenlerinse sezon bitmeden Diamond tier’ı görmesi gerekiyor. Bunun yanı sıra sezon sonu ödülleri sezon tamamlanır tamamlanmaz otomatik olarak hesaplara tanımlanacak.

Yeni sezonla birlikte bir şeyler daha değişiyor. 8. Sezondan itibaren Gold tier’ın altındaki hesaplar olduğu gibi diğer sezona tanımlanacak. Bu oyuncular yeni sezonda da kaldıkları yerden üst seviyelere çıkabilmek adına mücadele edecekler. Bunun yanı sıra henüz görsel detayları net olmamakla birlikte oyundaki tier görsellerinde değişiklik yapılacak. Artık tier’ınızı daha farklı bir görsel ile görebileceksiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler