10 yıl önce iOS’a gelen CatSpin artık Android’te!

Phure Studios’un 10 yıl önce iOS platformu için yayınladığı CatSpin oyunu, yıllar sonra Android’te yayınlandı.
Cat Spin

Phure Studios‘un 10 yıl önce iOS platformu için yayınladığı CatSpin oyunu, yıllar sonra Android’te yayınlandı.

CatSpin 10 yıl sonra Android’e geldi

Geçtiğimiz 10 yıl içerisinde iOS tarafındaki oyunlarla haşır neşirseniz, CatSpin’i muhakkak bir yerlerden hatırlayacaksınız. iOS platformunda oldukça popüler olan bu oyun yıllar sonra güncellenmiş olarak Play Store mağazalarına 7,79 TL karşılığında oyuncuların beğenisine sunuldu.

Catspin Android
CatSpin

Uzun süredir mobil oyun oynayamıyorsanız ya da bu oyun hakkında net bir fikriniz bulunmuyorsa kısaca açıklayalım: CatSpin’de Neko isimli bir karakteri kontrol etmekteyiz ve bu kontrol ettiğimiz kedi karakteriyle toplayabildiğimiz kadar altın toplamaya çalışıyoruz. Ayrıca bulmaca türü severler için de severek önerebileceğimiz bir bulmaca oyunudur. Karakterimiz olan kedi ile altınları toplayarak karşılaştığımız zorlukları geçip bölümün sonuna varmalıyız. Zorlukları geçerken haritayı döndürme seçeneğimizin de bulunduğunu unutmamalıyız ancak haritayı döndürürken dikkatli olmalıyız. Yer çekimi nedeniyle kayalar daima düşecek ve ateş yukarı doğru yanmaya devam edecek. Bu nedenle haritayı çevirmeden önce olası tehlikeleri de göz önüne almalısınız.

CatSpin, kendisinin bu güncellenmiş versiyonu için her zamankinden daha zor olduğunu belirterek ekstra 5 seviye daha ekledi. Oyun, ek bulmaca unsurları ile toplamda 55 aşamadan oluşuyor. CatSpin’i Google Play Store’dan satın alarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts