2018 Knight Online Parti Turnuvası

Knight Online

Senelerdir Türkiye’de MMORPG denince akla ilk gelen oyun olan Knight Online’da turnuva heyecanı kaldığı yerden devam ediyor.

2017 yılı içerisinde 2 defa düzenlenen ve binlerce TL değerinde Npoints ödülünün dağıtıldığı Parti Turnuvası bu sene ilk olarak Mart ayı içerisinde gerçekleştirilecek. Toplamda 64 takımın mücadele edeceği 2018 Knight Online Parti Turnuvası’nda ödül tam 87.500 Npoints!
8’er oyuncudan oluşan takımların turnuva için özel olarak tasarlanan alanda mücadele edeceği Parti Turnuvası’nda takımlar eleme usulü ile aşama aşama yükselerek Şampiyonluğa ulaşmaya çalışacak. Daha önce gerçekleştirilen turnuvalar da gösteriyor ki Şampiyonluğa giden yolda oldukça çekişmeli mücadelelere tanıklık edeceğiz.

Turnuva Kayıtları 12 Şubat’ta Başladı!

2018 yılı içerisinde gerçekleştirilecek ilk Parti Turnuvası’nın kayıtları 12 Şubat – 23 Şubat tarihleri arasında alınacak. Kayıt süreci sonunda katılım şartlarını yerine getiren 8’erli oyuncudan ilk 64 takım turnuvada mücadele etmeye hak kazanacak ve bu takımlar 5 Mart’ta, NTT Game Twitch.tv kanalı üzerinden canlı yayın ile birbirleri ile eşleştirilecek.
2 hafta içerisinde tamamlanması planlanan turnuva maçlarının ilk ayağı 11 Mart, ikinci ayağı ise 18 Mart tarihinde gerçekleştirilecek. 2. hafta içerisinde yapılacak mücadeleler sonunda ise turnuvanın şampiyonu belli olacak.
Turnuvaya katılmak isteyen Knight Online oyuncuları için de belirtelim; takımlar turnuvada kendi karakterleri ile değil, özel turnuva sunucusunda oluşturacakları karakterler ile mücadele edecekler. Turnuva sunucusuna giriş yapan takımlar burada karakterlerini istedikleri şekilde yapılandırabilecek ve stratejilerine uygun olarak NPC’lerden istedikleri ekipmanları alabilecekler.

2018 Knight Online Parti Turnuvası

Mücadeleler Canlı Yayınlanacak!

2 hafta boyunca gerçekleştirilecek turnuva mücadeleleri NTT Game Twitch.tv kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Ayrıca yayınlar boyunca NTT Game ekibi çekiliş ile binlerce NPoints dağıtılacağını açıkladı.

Knight Online Parti Turnuvası hakkında detaylar ve kurallar için buradaki konudan bilgi alabilir, Turnuva başvurusu için de buraya tıklayabilirsiniz.

Turnuva Ödülleri

1. olan ekip 50.000 NPoints,
2. olan ekip 25.000 Npoints,
3. olan ekip 12.000 Npoints ödülünün sahibi olacak.

Ayrıca Knight Online oynuyorsanız ,cash ya da Premium satın almak için EPIN sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Geçen yılın finallerini aşağıda ki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. Daha fazla uygulama ve oyun haberi için bizi  Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi, haber ve gönderilerimizi beğenerek ve paylaşarak destek vermeyi ihmal etmeyin lütfen.  

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler