Apex Legends Mobile’ın beta testi tarihi açıklandı!

Apex Legends Mobile
Apex Legends Mobile beta testi ne zaman başlıyor?

Apex Legends Mobile ile ilgili geliştiriciler Eylül ayında ikinci bir beta versiyonu yayınlanacağını açıklamıştı. Bugün ise bu tarih netleşti.

EA Games‘in resmi Latin Amerika Twitter hesabı Apex Legends Mobile‘ın sıradaki beta testinin ne zaman başlayacağını duyurdu. Sıradaki beta testi Kolombiya, Meksika ve Peru için 21 Eylül tarihinde başlayacak.

Bu beta testi geliştiricilerin sunacağı dördüncü beta testi olacak. Apex Legends Mobile geçtiğimiz aylarda Hindistan, Filipinler, Hong Kong ve birkaç farklı ülkede beta testine girmişti.

Geçtiğimiz aylarda ise Respawn tarafından yapılan açıklamaya göre sıradaki beta testi Mısır, Türkiye, Meksika, Kolombiya ve Peru için olacaktı. Meksika, Kolombiya ve Peru’da 21 Eylül tarihinde başlayacak olan beta testi sürecinin Mısır ve ülkemizde ne zaman başlayacağı henüz açıklanmadı. Her ne kadar aynı tarihlerde olacağı düşünülse de resmi açıklamayı beklemekte fayda var.

Apex Legends Mobile testine nasıl girilir?

Beta testi yapılması planlanan ülkelerde oyun Google Play Store‘da şimdiden ön kayıt aşamasına alınmış durumda. Yani kısacası kolayca Google Play Store’unuzu açıp Apex Legends Mobile’ı aratarak beta testine ön kayıt yaptırabilirsiniz. Sistem gereksinimlerini karşılayan kullanıcılar teste dahil edilecek ve beta testi sadece Android cihazlar için gerçekleşecek.

Farklı ülkelerin beta testine katılmak istiyorsanız da Apex Legends Mobile’ı APK olarak indirip yükleyerek VPN yardımıyla diğer ülkelerin test süreçlerine dahil olabilirsiniz. Yalnız burada APK indirip üçüncü şahıs yüklemelerine izin vermeniz gerektiği için sisteminize virüs bulaşma olasılığı da var. Pek önermiyoruz.

Apex Legends Mobile’ın ne zaman tam sürüme geçeceği tam bilinmese de 2021 yılının içinde piyasaya sürülmesi planlanıyor. Apex Legends Mobile’ın beta testi ve mobil oyunlara yönelik daha fazla haber için Mobidictum’u takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler