Asphalt 9 Yeni Etkinliği İle İtalya Seyahati Hediye Ediyor!

Asphalt 9 Terzo Millennio
Asphalt 9 Terzo Millennio

Asphalt 9 İle Lamborghini’nin Genel Merkezi Açılıyor

Efsane mobil yarış oyunu serisi Asphalt 9: Legends çıkışını yapmasıyla gündemimize oturdu. Geçtiğimiz hafta dünya çapında indirilmeye açılan oyun, ilk birkaç günde milyonlarca indirilme sayısına ulaşmıştı. Oyun ilk haftasında ise 150 ülkenin App Store’unda en çok indirilen ilk 5 oyunun arasında, Türkiye’de ve Japonya’da birinci, Fransa, Almanya, İtalya’da ikinci ve ABD’de dördüncü sırada yer almayı başardı.

Şimdi ise Asphalt, karşımıza başka bir etkinlik ile çıkıyor. Oyunun App Store, Google Play ve Microsoft Store’da yayınlanmasını kutlama amacıyla oyunculara Lamborghini’nin konsept aracı Terzo Millennio’yu oyun içerisinde sürüş fırsatı ve İtalya’ya seyahat etme şansı sağlanıyor.

İlginizi Çekebilir: Fortnite Mobile 10 İlginç ve Efsane Vuruş

 

Terzo Millennio sınırlı bir süre için Asphalt’a geliyor

Bu etkinlik ile birlikte, efsane araç oyuncular ile buluşuyor. Geleceğin teknolojisinin yer aldığı araç, oyuna yeni bir soluk katacak. Lamborghini’nin dev projelerinden biri olan Terzo Millennio’nun en çok dikkat çeken özelliği kendi kendini onarabilmesi ve genel tasarımı oluyor. 

Lamborghini’nin belirttiğine göre bu füturistik aracın üzerinde yer alan karbon fiber yapı kendini izleyip, kırık veya çatlak durumlarında iyileştirme kimyasalını taşıyan mikro kanallar bu sorunu ortadan kaldırabilecek. İşte bu geleceğin teknolojisini taşıyan araç 3-19 Ağustos tarihleri arasında Asphalt 9’da yer alacak. 

İlginizi Çekebilir: Android mi iOS mu?

Terzo Millennio’nun haricinde etkinliğe katılan oyuncular, Lamborghini’nin İtalya’daki genel merkezine seyahat şansı kazanacak. Oyunun Facebook sayfasındaki yeterlilikleri sağlayan oyuncular yarışmaya katılma hakkını kazanacaklar. Fakat ülkemizin dışındaki bazı bölge ve ülkelerde bu etkinlik aktif olmayacak. Avustralya, Belçika, Burma, Brezilya, Küba, İran, İtalya, Malezya, Kuzey Kore, Norveç, Quebec, Sudan, İspanya ve Suriye hariç tüm ülkelerden katılınabilir durumda olacak. Siz de yeni Asphalt’ın nefes kesici dünyasına katılmayı unutmayın!

Asphalt 9 Terzo Millennio etkinliği
Asphalt 9 Terzo Millennio etkinliği
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts