Asphalt 9 Güncellemesi Yayınlandı!

Asphalt 9: Legends

Mobil platformun dikkat çekici oyunlardan biri olan Asphalt 9 için ilk güncelleme yayınlandı. Oyundaki güncellemeler neler gelin bir göz atalım.

Asphalt 9: Legends Güncellemesi Yayınlandı

Android, iOS ve Windows işletim sistemli cihazlar için çıkartılan büyük bir ilgi gören, Asphalt 9: Legends için ilk güncelleme yayınlandı. App Store, Google Play ve Microsoft Store’da yayınlanan güncelleme, oyuncuların istek ve talepleri göz önüne alınarak hazırlandı.

Asphalt 9
Asphalt 9: Legends

Yayınlanan ilk güncellemede en dikkat çekici detay Kulüp Yarış Modu oldu. Oyundaki oyuncular artık kendine özel yarışlarını oluşturabilecek ve birbirlerine meydan okuyabilecekler. Oyundaki çok sayıda araca, iki yeni model daha eklendi. Bu güncelleme ile Lotus Elise Sprint 220 ve Ferrari J50 modelleri oyuna dahil edildi.

İlk güncelleme ile Efsane Ligi’nde kariyer geliştirmek ve multiplayer modunda arttırılan ödül sayısı ile eğlence daha da üst seviyelere çıkarıldı. Gelen bir diğer yenilik de artık diğer oyunlardan da alışık olduğumuz Günlük Görevler oldu. Oyuncuların, oyunda kalma süresini ve sıklığını arttıracak olan bu yenilikle birlikte her gün yeni görevler sizleri bekleyecek. Bu gelen yeniliklere ek olarak kontrol mekanizmasında da önemli bir güncelleme geldi. Oyundaki kontroller, oyuncuların kendi isteği doğrultusunda tamamen özelleştirilebilir hale getirildi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler