Asphalt 9: Legends İlk Haftasında Rekor Kırdı!

Asphalt 9: Legends Rekor Kırdı
Asphalt 9: Legends Rekor Kırdı

Asphalt 9: Legends Rekorlar İle Birlikte Geldi

Çıkışı ile bütün mobil oyuncuları heyecanlandıran oyun Asphalt 9: Legends, dünya çapındaki çıkışını yapışının ardından rekor kırmaya hemen başladı. Oyun, yayınlanmasının üzerinden 1 haftada geçmesinin ardından App Store, Google Play ve Microsoft Store üzerinde 4 milyon indirme sayısını kolaylıkla geçti.

Geçtiğimiz hafta çıkışını yapan oyun, oyuncular tarafından oldukça olumlu bir şekilde karşılanmıştı. Yayınlandığı 26 temmuz tarihininden sonra gelen bir haftalık süreçte Asphalt 9, 150 ülkenin App Store’unda en çok indirilen ilk 5 oyun kategorisinde; Türkiye’de ve Japonya’da birinci, Fransa, Almanya, İtalya’da ikinci ve ABD’de dördüncü sıraya ulaşmayı başardı.

 

Asphalt 9: Legends İnceleme Puanları Üst Noktada

Asphalt 9: Legends’ı indiren oyuncular dünyadaki tüm mağazalarda beş üzerinden 4.6 puan ile oyunu ne kadar beğendiklerini gösterdiler.  Ayrıca oyun, oyuncuların övgülerinin yanı sıra mağazalar tarafından da ön plandaki oyunlar arasında ana sayfalarda gösterildi. Asphalt 9, Apple tarafından Türkiye başta olmak üzere birçok mağazada “Editörün seçimi” listesine alındı ve tüm dünyadaki birçok App Store’da “Günün Oyunu” olarak kullanıcılar ile paylaşıldı.

İlginizi Çekebilir: Yeni Başlayanlar için Asphalt 8: Airborne Rehberi

Gameloft’un oyun üretiminden sorumlu başkan yardımcısı Alexandre Pelletier-Norman bu konu hakkında; “Yıllar boyu süren tutkulu çalışmanın ve birikimin sonucu olan Asphalt 9: Legends’ın bu baş döndüren başarısına şahit olmaktan mutluyuz. Oyuncuların bu çoşkulu tepkisi Gameloft’un en iyi mobil oyun deneyimini sunduğunu yeniden gösteriyor.” dedi.

Asphalt 9 özellikle yeni kontrol sistemi ve konsolları aratmayan gerçeklikteki grafik kalitesi nedeniyle oyuncular tarafından oldukça sevildi. Touch Drive teknolojisi ile oyuncular daha da rahatlayıp, yeni bir heyecan yaşıyorlar. Tabi ki bu özellik ayarlardan kolayca kapatılabiliyor. Grafikleri de bir üst seviyeye taşıyan oyun, konsolda yer alan yarış oyunlarını aratmıyor. 

Asphalt 9: Legends’ı App Store, Google Play ve Microsoft Store üzerinden kolayca mobil cihazlarınıza ve bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler