Mobil Yarış Oyunu Asphalt 9: Legends Çıktı!

Asphalt 9: Legends İndirme
Asphalt 9: Legends İndirme

Asphalt 9: Legends Android ve iOS İçin Çıktı

Popüler yarış oyunu serisi Asphalt’ın yeni oyunu Asphalt 9: Legends sonunda çıktı! Dünya devi oyun firması Gameloft tarafından 2013’te piyasaya sürülen bir yarış oyunu olan Asphalt 8: Airborne’dan sonraki en yeni oyun Legends oluyor. Yaklaşık 5 yıllık hasretin ardından yeni mobil oyun oyuncular ile buluştu.

Asphalt 9: Legends Windows 10, iOS ve Android platformları için indirmeye sunuldu. Popüler yarış oyunu dün akşam saatlerinde çıkışını yapmasının ardından kısa bir sürede Google Play Store’da 100.000 indirme barajını aştı. Bu indirme sayısının 100 milyonu aşmasını bekliyoruz. Serinin önceki oyunu sadece Android platformunda 100 milyon indirilme sayısını kolayca geçmişti. 

Mobil yarış oyunlarının öncü serisinin yeni oyunu heyecanı yeniden doruk noktasına ulaştırıyor. Tümü lisanslı araçlar, 50’den farklı model ve yüksek kalite oyun zevkini arttıran ana detaylar arasında. Bu oyun hemen bitmesi de mümkün olmayacak gibi görünüyor. Çünük oyunda 60 sezon ve 800’den fazla farklı yarış var. 

Asphalt 9 indirme
Asphalt 9 indirme

Asphalt 9: Legends iOS ve Android İndirme

Popüler yarış oyununun çıkışının ardından ortaklık tabi ki de karıştı. Bütün oyuncular Asphalt 9: Legends indirme yollarını arıyorlar. Bazıları direkt olarak iOS App Store’dan ve Google Play Store’dan hızlıca indirirken. Bazı oyuncular Asphalt’ı APK olarak indirmeye çalışıyorlar. Biz Mobidictum olarak bütün oyunları resmi yayın platformlarından indirmenizi tavsiye ediyoruz.

Asphalt serisinin son oyununu uygulama mağazalarından kolayca indirebilirsiniz. Biraz üşengeçseniz indirme bağlantılarını yazımızın sonunda sizler ile paylaşacağız. Biraz da oyunun teknik özelliklerine göz atalım. Oyunumuzun toplam boyutu 1.5 GB olarak görünüyor. Bu boyut ilerleyen zamanlarda gelecek güncellemeler ile elbette artacaktır. Görüntü teknolojisi olarak HDR kullanan oyun, neredeyse konsollardaki kaliteyi cep telefonlarına getiriyor. Oyun Android tarafında 4.3 sürümü ve iOS tarafında ise 8.0 sürümü üstündeki modelleri destekliyor. 

Asphalt 9: Legends Android indirmek için tıkla.

Asphalt 9: Legends iOS indirmek için tıkla.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts