Asphalt 9: Legends şimdi de Mac üzerinden oynanabilecek

asphalt 9 legends, inceleme, rehber, bilgisayardan oyna

Asphalt 9: Legends Mac cihazlarda da sorunsuz oynanabilecek. Mac Catalyst ile çalışan Gameloft Barcelona, Apple ekosistemi üzerinden Asphalt 9: Legends için platformlar arası bir deneyim oluşturdu.

Gameloft, 2019 Apple Tasarım Ödülü kazananı Asphalt 9: Legends’ın artık macOS üzerinden de oynanabilir olduğunu duyurdu! Mac Catalyst’in gücünden yararlanan Gameloft Barcelona, Apple ekosistemi üzerinden Asphalt 9: Legends platformlar arası bir deneyim oluşturarak, oyuncuların yarış kariyerine hem iOS hem de macOS üzerinden paylaşılan tek bir hesap ile sorunsuz bir şekilde oyun deneyimine devam edebilmesine, cross-save desteği ile imkân sağlıyor.

Kullanıcılar macOS üzerinden, Asphalt 9: Legends’ı daha büyük ekranda, daha yüksek çözünürlük ile 60 FPS’te oynayabilecekler. Ayrıca, oyuncular Facebook ya daApple oturum açma özelliğini kullanarak, ilerlemelerini iki sürüm arasında aktarabilir
ve klavye ile yeni kontrol seçeneklerini de keşfedebilirler.

Apple Worldwide Developers Conference 2019’da sahnede duyurulan bu iş birlikteliği ile Gameloft, yine ilklerden birine imza atarak, Apple’ın Mac Catalyst geliştirici platformunu kullanarak, bu yeni teknoloji ile Asphalt 9: Legends’ı macOS’e getirmeyi başardı.

Gameloft aynı zamanda 2019 Apple Tasarım Ödülü’nü de Asphalt 9: Legends ile almıştı. Ayrıca en iyi mobil araba yarış oyunları listemize giderek Asphalt’ın da aralarında olduğu sektörün sevilen oyunlarını görebilirsiniz.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler