Ayı Paddington Resmi Oyunu Çıktı

Daha önce duyurusunu yaptığımız Ayı Paddington oyunu nihayet oyuncuların ilgisine sunuldu. 

3 Büyük Vivendi Şirketi (Gameloft, STUDIOCANAL ve The Copyrights Group) Ayı Paddington Oyunu için çalışmalarını tamamlayarak oyuncuların erişimine açtıklarını resmi olarak duyurdular. 

Michael Bond’un eseri ünlü ayının resmi mobil oyununda kendinizi Londra sokaklarında geçen amansız bir yarışın içerisinde buluyorsunuz. Endless runner tarzında ki oyun oldukça keyifli anlar sunuyor, güzel grafikler ve başarılı ses efektleri sunan oyun türevleri gibi akıcı bir oynanışa sahip. Oyunda koşarken diğer benzer oyunlarda ki gibi kayabilir, zıplayabilir ve engellerden kaçarak olabildiğince fazla marmelat toplayabilirsiniz. Topladığınız marmelatlar ile yeni bölümlerde farklı özellikleri açabilirsiniz. Oyun içerisinde yerleştirilmiş farklı mini-oyunlar sayesinde  jet ski, kaykay gibi filmden esinlenilen bir çok farklı eşyaya da sahip olabilirsiniz.

iOS, Android ve Windows versiyonları bulunan oyuna  App Store  için buradan Google Play için buradan  ve Windows Store
buradan ulaşabilir ve indirebilirsiniz.

Oyun tam 15 dilde lokalize edildi ve 7’den 70’e herkese hitap edecek şekilde tasarlandı. 

Ayı Paddington devam filmi çok yakında

Hollywood yapımı olmayan, en başarılı aile filmi Ay Paddington’ın devamı çok yakında sinemalarda izleyici karşısına çıkacak. Ayı Paddington 2 Filmi, ülkemizde 24 Kasım’da Medyavizyon aracılığıyla izleyiciyle buluşacak. Küçük belanın seslendirmesi ise Yekta Kopan tarafından üstlenilmiş. 

Ayı Paddington

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts