Battle Royale Oyunu Royal Crown iOS ve Android’te!

LINE Games ve Meerkat Games’in birlikte geliştirdiği yeni battle royale oyunu Royal Crown, App Store ve Google Play Store’da yerini aldı.
Royal Crown
Royal Crown

LINE Games ve Meerkat Games‘in birlikte geliştirdiği yeni battle royale oyunu Royal Crown, App Store ve Google Play Store’da yerini aldı.

Royal Crown oyununda MOBA ve Battle Royale türü bir arada!

LINE Games ve Meerkat Games’in en yeni battle royale oyunlarından olan Royal Crown geçtiğimiz günlerde erişime açıldı. MOBA tarzı olan bu oyuna ek olarak battle royale modunu da ekleyerek, oyun severleri oldukça sevindiren bu oyunun teması kraliyet dönemlerinde geçiyor. Oyun PC’de de erişime açıldığını söylemeliyiz. Kullanıcı arayüzü iki sürüm arasında biraz farklı olacak, ancak oyunculara aynı deneyimin sunulması amaçlanıyor.

Royal Crown
Royal Crown, battle royale tarzına uyarlandı.

Oyun içerisinde solo ve squad modları mevcut. 60 oyuncu, haritada herhangi bir yere inip hayatta kalan son kahraman yada kahramanlar olmak için orta çağ temasında savaşacaklar. Overdrox oyunu gibi, Royal Crown’da MOBA oyun mekaniğini kullanacak. Savaş haritasına inmeden önce, oyun içerisinde mevcut olan 15 karakterden birini seçmeniz gerekiyor. Bu karakterlerin her birinde farklı pasifler, üç farklı yetenek ve nihai güçler bulunuyor. Ayrıca oyuncular canavarları avlayarak ve onları öldürerek deneyim puanı kazanarak kendilerini güçlendirebilirler.

Savaşlarda size avantaj kazandırabilecek çeşitli malzemeler de harita içerisinde bulunuyor. Rakiplerinizden saklanmak veya pusuya düşürmek için çalılara saklanabilirsiniz. Ayrıca ağaçları parçalayarak kendinize yeni yollar oluşturabileceksiniz. Tüm bunları yaparken daralan alanı da unutmamalısınız. Eğer alandan kaçamayıp savaş alanı dışında kalırsanız bir süre sonra hasar alıp ölebilirsiniz.

Royal Crown’u şimdi App Store, Google Play Store ve Steam’den indirerek oynayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts