Benim Konuşan Tom’um 2 Geliyor!

Benim Konuşan Tom’um 2 Ne Zaman Çıkacak
Benim Konuşan Tom’um 2

Sıkı durun! Benim Konuşan Tom’um oyunu ilk versiyonu büyük başarı ile 500 milyon indirilmeyi geçmesinin ardından gelişmiş yepyeni özellikleri ile Benim Konuşan Tom’um 2 geliyor. Yapımcılığını Outfit7 Limited şirketinin yaptığı bu başarılı ve eğlenceli oyun çok tutulmuş olacak ki yepyeni versiyonu ile yine oyun dünyasını sallamaya geliyor. Oyun konusu olarak oldukça sevimli olduğunu hepimiz biliyoruz. Eğer hayvanları çok seviyorsanız yeni versiyonunu gelir gelmez indirmenizi tavsiye ederiz.

Benim Konuşan Tom’um 2 oyununda sevimli mi sevimli bir evcil kediye sahipsiniz. O kedi ile her gün ilgilenip onu beslemeli, onunla oyunlar oynamalı ve onunla gezmelisiniz. Tam bir yavru kedi sahibi oluyorsunuz sanal dünyada anlayacağınız. Fakat gerçek kediye göre bu sanal kedinin bazı yetenekleri ve özellikleri var. Yeni versiyonunda bu özellikler geliştirilmiş ve yenileri eklenmiş.

Benim Konuşan Tom’um 2 ile oyuna oynayabileceğin yeni mini oyunlar, yeni yiyecekler, yeni elbiseler ve yeni ev eşyaları eklenmiş. Üstelik dahası da var artık sevimli Tom ile eskisinden çok daha fazla eğlenebileceksiniz. Tom’u artık alıp etrafta hareket ettirebilir, döndürebilir, düşürebilir ve hatta onu fırlatabilirsiniz. Ama biz çok fırlatmanızı tavsiye etmeyiz çünkü size kızabilir.

Tom’un Artık Bir Uçağı Var

Benim Konuşan Tom’um 2 oyununda evcil kedinizin artık çok tatlı bir uçağı var. Onunla birlikte yeni dünyaları gezebilir, yepyeni oyunları ve başka evcil hayvanları bulabilirsiniz. Aynı zamanda evini dekore edebileceğiniz birbirinden güzel ve yeni öğeleri de bu oyunda görebileceksiniz. Müthiş lezzetli dünya yemekleri de bu oyunda sizleri bekliyor.

Tom’un Kendi Evcil Hayvanları Oluyor

Benim Konuşan Tom’um 2 oyununda en büyük değişikliklerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Artık evcil hayvanınızın kendine ait kilidi açılabilecek tam 5 evcil hayvanı var. Üstelik bu hayvanlar kendisi kadar küçük ve şirinler. Tom’un evcil hayvanlar ile etkileşime geçebiliyor ve onlarla eğlenip gülebiliyorsunuz.

Benim Konuşan Tom’um 2 İndir
Benim Konuşan Tom’um 2

Oyuncaklarla Dolu Bir Kutu

Başarılı oyunun yeni versiyonunda, Tom’a ait müthiş oyuncaklarla dolu devasa bir kutusu oluşturulmuş. Bu özellik ile yeni versiyonunda Tom bir sürü oyuncak ile doyasıya oynarken, siz de onu seyir ederek eğlenceli vakitler geçirebiliyorsunuz. Ama dikkat etmelisiniz evcil hayvanınız oynarken yaralanabilir.

Oyunun bir başka geliştirilen özelliği ise Tom önceki oyuna göre daha fazla bakıma ihtiyaç duyabiliyor. Tom’a iyi bakmazsanız hastalanabilir veya bir yerlerini acıtabilir. Neyse ki oyunda Tom için çeşitli ilaçlarla dolu bir tedavi dolabı düşünülmüş. Evcil kediniz hasta olduğunda onu oyun içindeki bu ecza deposu sayesinde iyileştirebiliyorsunuz.

Benim Konuşan Tom’um 2 Çok Oyunculu Oldu

Bu eğlenceli ve popüler oyunun en büyük eksiklerinden biri sadece kendi başınıza oynuyor olmanızdı. Yeni versiyonu ile bu eksikliğinde giderildiğini söyleyebiliriz. Oldukça heyecan yaratan bu yeni özellik ile artık evcil kedinizin çok oyunculu bir mini oyunu da olacak. Uzay izleri oyununda evcil kedinle birlikte arkadaşlarını yenmeye çalışıp, onlara gücünüzü gösterebileceksiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=xFaMOEnZ8G4

Benim Konuşan Tom’um 2 Ne Zaman Çıkacak

Bir çok kişinin sabırsızlıkla beklediği Benim Konuşan Tom’um 2 oyunun henüz çıkış tarihi belirlenmedi. Google Play Store’da ve App Store’da çok yakında çıkacağı belirtilen oyunun ön kayıtları açık durumda. Siz de erkenden ön kayıt oluşturup, bu eğlenceli mobil klasik oyunda yerinizi alabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler