“Bethesda Game of Thrones Oyunu Yapıyor” İddiasına Resmi Açıklama Geldi

bethesda game of thrones

Kısa bir süre önce yedinci sezon finalini yapan ve izleyenlerini adeta mest eden Game of Thrones, geçtiğimiz günlerde bir oyun iddiası ile gündemin merkezinde kalmaya devam etmişti. İddialara göre hali hazırda bulunan bir Game of Thrones oyununun yanı sıra Bethesda da bir Game of Thrones oyunu yapacaktı. Target isimli perakende satış firmasında açılan bir başlıkla gündeme gelen ve Bethesda’nın yakın gelecekte bir Elder Scrolls oyunu görmeyeceksiniz söylemleriyle güçlenen bu iddialar için ilk resmi açıklama da Target tarafından geldi.

Özür Dileriz

Forbes’te yer alan bir haberde Bethesda – Game of Thrones iddialarının merkezinde bulunan Target’tan bir sözcünün açıklamalarına yer verildi. Target temsilcisi, olası bir Game of Thrones oyunu hakkında bilgileri olmadığını gösteren kısa bir açıklama yaparken, “Bu gerçek bir ürün değil, karışıklık için özür dileriz.” sözleriyle bu gelişmeyi açıklığa kavuşturdu.

Adı Bethesda ile anılan Game of Thrones, yine Target üzerinden Rockstar: Game of Thrones etiketiyle de çıkmış, bu kategoride de bir URL oluşturulmuştu. Bethesda’nın yakın tarihte Elder Scrolls oyunu yapmayacağız açıklamaları nedeniyle Bethesda’ya yorulan Game of Thrones oyunu, basit bir şaka ile milyonlarca insana yanlış bir haber verilmesine olanak tanıdı diyebiliriz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler