Hearthstone’a Rakip Çıktı: Elder Scrolls Legends!

Elder Scrolls Legends

Blizzard’ın Hearthstone’u karşısında Bethesda’nın Elder Scrolls Legends’ı!

Elder Scrolls Legends

Zamanın öldüremediği oyunlardan birisi olan TESV Skyrim’in yapımcısı Bethesda Softworks tarafından geliştirilen Elder Scrolls Legends ücretsiz (free to play) ve stratejik bir kart oyunu. Oyun şuan PC / Mac ve iOS / Android tabletlerde mevcut ve bu yaz mevsiminde Android ve iOS akıllı telefonlara da gelecek.

Oyuna yabancı olanlar için “Hearthstone: Heroes of Warcraft” ve “Magic: The Gathering” gibi bir oyun. Elder Scrolls Legends, Elder Scrolls evreninde geçen stratejik bir kart oyunu. Rakibinizi yenmeniz için kartlarınızı en iyi şekilde kullanmanız gerekiyor. Çok yakında oynanış bilgilerinin, stratejilerin ve taktiklerin yer aldığı detaylı bir incelemesini de yayınlayacağız. Oyunla ilgili kafanızda birşeyler canlanması için aşağıdaki videoya göz atmanızda fayda var.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=KKtxbAmkCtU” fs=”1″ hd=”1″]

Stratejik kart oyunlarına ilginiz varsa bu oyunu mutlaka tatmanız gerektiğini düşünüyorum. Oyunun resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Buyrun bilgisayar sürümü için Steam linki, android tabletiniz için Google Play Store , iOS tabletiniz için AppStore linki. İyi eğlenceler.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler