Gündemin Tahminlerini İçeren Bilemezsin Şimdi Esporda!

bilemezsin

Gündemden tahminleri içeren Bilemezsin şimdi espor’da!

Tahmin oyunu Bilemezsin Espora girdi!

İddaa sistemini gündem ve popüler kültür üzerine inşa eden Bilemezsin‘i artık elektronik sporlar kategorisiyle de oyuncuların karşısında göreceğiz. Kısa bir süre önce espor çatısı altında toplanan karşılaşmaların sonuçları için de yeni yeni “tahmin”ler açan Bilemezsin, kullanıcılarına bu tahminlerin sonuçlarına göre puanlar veriyor. Bu sanal puanları biriktirerek hediyeler de kazanma şansları bulunan oyuncular, hal böyle olunca hem espor macerasına hem de tahmin yarışına girerek tahminlerini oluşturuyorlar.

Hem tarayıcı hem de mobil uygulama üzerinden oyuncuların karşısına çıkan Bilemezsin’i, her gün ortalama 40,000 oyuncu tarafından ziyaret ediliyor. Böylece her gün güncel kalmayı başaran Bilemezsin, espor kategorisi altında da iki seçenek üzerinden hizmet veriyor. Gündem olarak geçen ve oyuncuların transfer dedikodularından takımların hareketlerine kadar birçok tahminin bulunduğu bölümün yanı sıra, başta League of Legends ve Counter-Strike: Global Offensive olmak üzere dünyaca ünlü ve ligimizden karşılaşmaların sonuçlarına yönelik tahminlerin bulunduğu bir diğer kategori daha bulunuyor.

İlerleyen dönemde espor meraklıları için de yeni anlaşmalara yaparak espor kapsamına giriyor. Oyunlarda da ödüller vereceği söylenen Bilemezsin, her geçen gün katlayarak büyüyen espor endüstrisinde iddaa/bet benzeri yapısıyla meraklılarının ilgisini bekliyor. Bilemezsin’in resmi internet sitesine gitmek için buraya, Android tabanlı oyuna gitmek için buraya, iOS için Bilemezsin’i indirmek içinse buraya tıklayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts