Brawl Stars Çok Yakında Dünyanın Her Yerinde!

Brawl Stars

Supercell’in yaklaşan arena shooter oyunu Brawl Stars, Android platformu için dünya çapında lanse edilmeye hazırlanıyor!

Brawl Stars için Ön Kayıt Yapmayı Unutmayın!

First person görüş açısı mobil cihazlarda hala oldukça ikna edici değiller, bu yüzden Brawl Stars’da first person yerine yukarıdan aşağıya bir bakış açısı seçiyor. Bunun dışında oyun bildiğiniz bir kahraman tetikçi oyunu, kilidini açmak ve yükseltmek için bir sürü farklı kahramanlar ve her biri için bolca kozmetik bulunuyor.

Üç dakikadan kısa süren çeşitli oyun modlarında arkadaşlarınızla birlikte veya tek başınıza savaşın. Güçlü süper özelliklere sahip onlarca savaşçıyı açın ve yükseltin. Özel görünümler toplayın ve arenada farkınızı ortaya koyun. Birlikte savaşmak ve taktik geliştirmek için bir gruba katılın veya kendi grubunuzu kurun.

Çok Sayıda Oyun Modu Bulunuyor

Elmas Kapmaca (3v3): Rakip takımı takım çalışmasıyla yenmek gerekiyor. Kazanmak için 10 elmas toplayıp elde tutmalısınız. Yok edilen oyuncular elmasları düşürüyor.

Hesaplaşma (Solo/Duo): Herkesin kendi başına olduğu bir savaş modu. Savaşçınız için haritadaki güçlendiricileri topluyorsunuz. Bir arkadaşınızla veya tek başınıza oynayın. Şimdiye kadarki en eğlenceli savaşta son savaşçı olmaya çalışın. Herkes herkese karşı!

Ödül Avı (3v3): Yıldız kazanmak için rakipleri avlıyorsunuz. Yok edildiğinizde başınızdaki ödül düşmana geçiyor. En fazla yıldıza sahip takım kazanıyor.

Soygun (3v3): Takımınızın kasasını korurken rakibin kasasını yok etmeye çalışıyorsunuz. Düşmanın hazinesine gizlice veya savaşarak ulaşmak size kalmış.

Savaş Topu (3v3): Yepyeni bir oyun modu! Futbol becerilerinizi sergileyin ve diğer takımdan önce iki gol atmaya çalışın. Burada kırmızı kart yok.

Özel Etkinlikler: Robot İşgalinde kasanızı ardı arkası kesilmeyen bir robot akınına karşı koruyun veya Boss Savaşında rakip Boss’u yok etmeye çalışın.

Modlar açısından, Gem Grab, Showdown, Bounty, Heist ve Brawl Ball gibi bazı benzersiz teklifler var. Yeni modlar da olayların bir parçası olarak düzenli olarak yer alacak.

Brawl Stars’ı sevdiyseniz Google Play‘den hemen ön kayıt yaptırın. Bu şekilde oyun çıktığı gibi oynamaya başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler