Brawlhalla Mobile Google Play Store’da yayınlandı!

Brawlhalla Mobile, Ubisoft tarafından oyunun planlanan çıkış tarihinden iki gün önce yayınlandı.
Brawlhalla
Brawlhalla mobil platformlarda da yerini aldı!

Brawlhalla Mobile, oyunun planlanan çıkış tarihinden iki gün önce yayınlandı.

Brawlhalla Mobile yayınlandı!

Brawlhalla Mobile, rakiplerinize karşı çizgi film şiddeti tadında bir şiddet kullanarak platformdan atmaya çalıştığınız bir aksiyon oyunu. Brawlhalla hali hazırda PC ve konsollarda mevcut bir oyun ve oyunun şu anda 40 milyondan fazla bir oyuncudan oluşan topluluğu var.

BrawlHalla Mobile
40 milyondan fazla oyuncuya sahip Brawlhalla, çapraz platform da destekliyor.

Oyun çapraz platformda olduğundan PC veya konsolda oynarken mobilde oynayan oyunculara denk gelebilirsiniz. Aynı şekilde mobilde oynarken PC ve konsol oyuncularıyla da karşılaşabilirsiniz. Oyun, tek bir maçta 8 kişiye kadar çevrim içi olarak oyuncu destekleyebiliyor. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Brawlhalla’da normal veya dereceli maçlara katılabilir, bunun yanında özel bir oda da oluşturabilirsiniz. Sık sık güncellemelerin geldiği Brawlhalla’da 50 benzersiz karakter arasından size uygun olanı keşfetmelisiniz.

Brawlhalla Android
8 kişiye kadar destekleyen maçlarda kendinize uygun olanı seçin ve rakiplerinizi platformdan dışarıya atın.

1v1, 2v2, 4v4 ve 1v3 (herkes tek) olabilirsiniz. Ayrıca Brawlball, Bombsketball, Flag Capture, Kung-Foot ve daha fazla benzersiz oyun modlarında da oynayarak bu harika oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Brawlhalla’nın geliştiricilerinin söylediklerine göre oyun her zaman %100 olarak ücretsiz olacak ve yapılan satın alımlar hiçbir şekilde oyununuzu etkilemeyecek. Bunlar tamamen kozmetik amaçlı yapılacak. Oyunda her hafta sekiz ücretsiz karakter rotasyonlarla değişecek. Oyundaki karakterlerin kilidini açmak için herhangi bir çevrim içi oyun modunu oynayarak altın kazanabilirsiniz. Brawlhalla oyununu Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts