Buildbox 100.000 $ Oyun Kaynağı Sunuyor

Buildbox

Kodsuz oyun motoru Buildbox, yeni “Her Şey Buildbox” (Buildbox Everything) promosyonu ile oyun geliştiricilere kendi motorlarını denedikleri zaman 100.000 $ değerinde kaynak sunuyor.

Buildbox’ın kaynakları neler?

Bu kaynak 62.000 $ değerinde sanat, 15.000 $ değerinde ses ve 12.000 $ “resimli sanat” olanaklarını içeriyor. Paketin kalanını, oyunlar için kaynak kodları ve işletme kurmak ve oyunları yayınlamak için gerekli kurslar oluşturuyor.

Buildbox’ın abonelik ücreti aylık 99$ ve istenilen zamanda iptal edilebilir. Oyun geliştiriciler platforma kayıt olup hemen iptal etseler de kaynaklardan faydalanabilmektedir.

Akla Gelmeyeni Yapmak

Buildbox’ın Sosyal Medya Yöneticisi Tiana Crump oyunla ilgili promosyon içeren blog yazısında “Oyun sektöründeki son 6 yılımız boyunca özel sanat ve seslere 100.000 $’dan daha fazlasını harcadık. Şimdi bu birikimle, oyunlar için en geniş varlık veri tabanına sahibiz,” diye belirtiyor.

“Akla gelmeyecek olanı yaparak bu sınırlı promosyon döneminde Buildbox’u deneyenlere tüm bu imkanları vermeye karar verdik.”

Promosyon sınırlı bir süre için geçerli ama Buildbox promosyonun tam olarak ne zaman biteceğine dair bir açıklama yapmadı. Ayrı bir yazıda, CEO Trey Smith istenilen şirket iç satış rakamlarına ulaşınca promosyonun biteceğine dair ipuçlarını verdi. Buildbox indie oyunlarda zirveye oynayan Color Switch oyunuyla güç alan bir teknoloji şirketi. Ayrıca oyun da 100 milyondan fazla indirmeyle yüksek bir sıralama elde etmeyi başardı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts