PUBG ve Fortnite için Dev Rakip!

Call of Duty: Legends of War

Geçtiğimiz aylarda duyrulan Call of Duty Mobile, Avustralya’da Android platformlar için Google Play Store’da beta sürümü yayınlandı. Mobil platformlarda bir süredir yer almayan Activision, Call of Duty oyunu ile zirveye çıkmayı hedefliyor.

Fortnite ve PUBG’ye Dev Rakip!

Activision’un Call of Duty: Legends of War adını verdiği yeni oyunu, PUBG ve Fortnite‘ın son dönemdeki hakimiyetini ele geçirmeye çalışacak. Oyun şu an için sadece Avustralya’da resmi bir şekilde yayınlansa da diğer ülkeler oyunun .apk’sını indirerek oynayabilmekte.

Free4All, Search & Destroy, Team Deathmatch ve Frontline modlarının yanında, Call of Duty’nin özdeşleşmiş zombi modunun da yer aldığı Call of Duty: Legends of War, konsol kalitesini mobil platformuna getirmeyi amaçlamakta.

Call of Duty: Legends of War’ın çıkmasıyla birlikte PUBG ve Fortnite’a dişli bir rakip geldi. Son dönemlerde mobil oyunlar git gide gelişim göstermekte ve şirkeler arasındaki rekabet de buna bağlı olarak büyümekte. Eğer Call of Duty: Legends of War’ı Google Play’den indirmek istiyorsanız biraz beklemeniz gerekecek ama .apk şeklinde indirip hemen oynayabilirsiniz.

Call of Duty: Legends of War
Call of Duty: Legends of War

Call of Duty: Legends of War APK İndir

  • Oyunu indirmek için ilk yapmanız gereken Call of Duty: Legends of War.apk bağlantısına tıklayarak oyunun .apk’sını indirmek.
  • Dosyayı indirdikten sonra dosyayı herhangi bir klasöre atarak açın. Dosya açılmazsa ayarlar kısmından bilinmeyen kaynaklara izin verin.
  • İndirip kurulum işlemi tamamlandıktan sonra oyunu açın ve yükleme ekranının gelmesini beklemeden hemen geri kapatın çünkü yapmanız gerekenler henüz bitmedi.
  • Oyunun OBB dosyasını indirmeniz gerekmekte bunun için verdiğimiz bağlantıdan çıkanı kabul edip indirmeye başlayın.
  • İndirmiş olduğunuz klasörü, /Android/obb/com.activision.callofduty.shooter klasörününün içine atın ve oyunu açıp oyunu oynamaya başlayın.

Oyunun oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

PUBG Mobile oyunun emülatör aracılığı ile bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. En iyi ve en güncel mobil oyun haberleri Mobidictum‘da!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler