Call of Duty Mobile Güncellemesi: 1 Kasım Yama Notları

Call of duty mobile güncellemesi

Yepyeni bir Call of Duty Mobile güncellemesi geldi. İlk haftasında 100 milyon kullanıcıya ulaşan Call of Duty Mobile’ın lansmanından bu yana bir ay geçti. Activision ve TIMI Studios ekibi lansmandan bu yana, yakında sona erecek olan yeni Cadılar Bayramı etkinliği de dahil olmak üzere oyuna yenilikler getirerek canlı tutmaya devam ediyor. İyi bir oynayış performansı için “Call of Duty Mobile’da otomatik nişan alma için açılan dürbün nasıl kapatılır?” ve “Call of Duty Mobile kazanma taktikleri” rehberlerine göz atabilirsiniz.

Call of Duty ekibi geçtiğimiz günlerde Reddit’te, CoD Mobile oyununun durumu hakkında bir güncelleme paylaştı ve yakında gelecek olan yeni parça listelerine de değindi. İşte tüm detaylar:

Haberler ve Güncellemeler

Call of Duty Mobile’da yeni zorluklar, sınırlı zaman modları ve Battle Royale’ı oynamanın yepyeni bir yolu var. Havadaki Chip ile gökyüzüne çıkın ve rakiplerinizin üzerine doğru uçmak için çeşitli stratejiler oluşturun.

  • 11/1 Cadılar Bayramı Etkinliği
  • 11/2 – 11/3 Hafta sonu 2X Tecrübe Puanı
  • 11/1 – 11/7 Roket Modu Mücadelesi
  • 11/4 – 11/10 Haftalık Battle Royale Yarışması
  • 11/4 – 11/11 Hava Sınıfı Etkinliği

Tüm bu etkinlikler arasında yer alan oturum açma etkinlikleri ve bazıları silahlara (MSMC Anormalliği gibi), kozmetik ürünlerine veya diğer eşyalara erişim sağlayan kendinize meydan okumanın, hedeflerini tamamlamanın ve daha çok teçhizat almanın yeni yolları oluyor.

Call of Duty Mobile: Botlar

  • Call of Duty Mobile piyasaya sürüldüğünden beri, Multiplayer ve Battle Royale‘de ki botlar hakkında pek çok sorunuz olduğunu biliyoruz. Call of Duty Mobile için, yeni oyuncuların sürekli olarak kendilerini geliştirebilmelerini sağlamak amacıyla yeni botlar eklendi.
  • Yeni botlar, seviyenizi arttırırken, yeni binaları ve silahları denerken sizlere birtakım zorluklar yaratırken becerilerinizi yavaş yavaş arttırmanıza olanak sağlayacaklar.

Hile Raporları

Bu hafta bu konu da sıkça tartışılan konular arasındaydı. Ancak görünüşe göre Call of Duty Mobile ekibi, hile konusunda bir hayli dikkatli davranıyor. Call of Duty Mobile’da bu insanlar hile kullanarak sistemi yıkmanın yollarını bulmaya çalışırlarken CoD Mobile ekibi de sistemi daha güçlü hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Oyunda hile kullanan birisi ile karşılaştığınız anda o oyuncuyu raporlayarak ya da Reddit veya herhangi bir sosyal medya kanalını kullanarak bildirebilirsiniz. Ancak sosyal medya kanallarından yapacağınız rapor bildirimlerinin aşağıdaki bilgileri sağladığınızdan emin olun:

  • Hilecinin görüntüsü-videosu
  • Kullanıcı adları ve kullanıcı kimliği (varsa)
  • Raporlanan eşleşmenin tarihi ve saati

Her raporlanan oyuncu sadece bir rapora dayanılarak otomatik olarak uzaklaştırılması gibi bir durum söz konusu değil. Ancak hile yaptığı tespit edilen oyuncular araştırılarak uygun bir şekilde uzaklaştırılacaklar.

Call of Duty Mobile 1 kasım güncellemesi yukarıdaki belirttiğimiz yenilikleri içeriyor. Gelecek olan güncellemelerden ilk sizin haberiniz olsun istiyorsanız Mobidictum’u takipte kalın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler