Chest Quest ile evinizden de korsanlık yapabilirsiniz

Chest Quest arttırılmış gerçekçilik ile hazineler ve yıkıntılar araştırarak evden korsan olabilirsiniz.
Chest Quest
Chest Quest artık iOS’ta!

Warpin Media tarafından geliştirilen hazine avcılık oyunu Chest Quest artık iOS mağazalarında. Warpin Media VR ve AR olarak oyun korsan hayranlarına sunuluyor.

Chest Quest artık iOS mağazalarında!

Warpin Media’nın bu türde ilk oyunu değil daha öncelerinde ARrrrrgh isimli Chest Quest’e benzer bir konseptte iOS mağazalarına oyunlarını yayınladılar. Önceki oyunlarında isminden anlaşılacağı gibi bir korsan olarak oyunu şekillendiriyorduk. Eğer Warpin Media’nın yeni oyununu beğendiyseniz önceki oyunu olan ARrrrrgh oyununa da göz atın derim.

Chest Quest
Chest Quest arttırılmış gerçekçiliğe sahip korsan oyunu.

Chest Quest, arttırılmış gerçekliğe sahip olduğundan bir süre sonra kendinizi oyuna kaptırmış bir şekilde bulabilir saatlerinizin eğlenceli geçtiğini görebilirsiniz. Altınlar için etrafta sandık arayacağımız ilk ada Kafatası adası olacak. Altınlardan yeterince topladıktan sonra hazineler dolu yeni bir harita satın alabileceğiz. Bu haritaların her biri sizi hepsini toplamak amacıyla kalıntı arayışına sürükleyecektir. Tüm kalıntıları bir adada topladıktan sonra, daha fazlasını aramak için diğer adalara ziyaret edeceksiniz. Her yeni konumun farklı bir teması olacak ve öncekinden daha zorlu olacağa benziyor.

Chest Quest
Bu oyunda evinizden korsan olabilirsiniz.

Oyun AR teknolojisi kullanılarak oynanıyor, bu yüzden hazineler-yıkıntılar araştırmadan önce evinizin etrafında tuzaklara düşebilirsiniz. Warpin, oyunun ağırlıklı olarak çocuklara yönelik olduğunu, ancak genel olarak korsanlar veya AR oyunlarına ilgisi olan oyuna bakmak isteyebileceğini söylüyor. Oynanış tarzının Pokemon GO’ya benzemesi bu oyunu popüler yapacağa benziyor. Oturduğumuz yerden korsan olabildiğimiz oyun iOS mağazalarında 19,99 TL’lik ücret ile erişime açılabilir durumda.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler