16 Yaşındaki Clash Royale Oyuncusu $150,000 Kazandı!

16 yaşındaki clash royale oyuncusu

Clash Royale Crown Championship Tamamlandı

İlk sezonuyla mobil espor meraklılarının karşısına çıkan Clash Royale Crown Championship tamamlandı. 16 yaşındaki “Sergioramos:)” isimli oyuncunun zirveye oturduğu bu organizasyon sonucunda 400 bin dolar dağıtıldı. Dünyanın dört bir yanından Clash Royale oyuncularını ekranlara kilitleyen bu etkinlik, ilerleyen dönemde bu alanda yapılacak turnuvaların da önünü açtı diyebiliriz. Ayrıca bilgisayar üzerinde oynama özelliği de oldukça mükemmel olmuş.

Son 16‘ya kalan tüm oyunculara 7,500 doları garanti eden Clash Royale Crown Championship, Meksikalı oyuncu Sergioramos:)’un galibiyetiyle sonuçlandı. Organizasyon finalinde Amerikalı MusicMaster‘ı best of three formatında oynanan karşılaşmayla deviren genç oyuncu, bu galibiyetiyle 150 bin dolarlık birincilik ödülünün sahibi olurken, organizasyonu ikinci tamamlayan MusicMaster ise 75 bin dolarlık ödülü kasasına ekledi. Bu organizasyonda toplamda 400 bin dolar dağıtıldı.

Bu Seviyeye Geleceğimi Hayal Etmiyordum

Clash Royal Crown Championship sonrasında kısa bir açıklama yapan şampiyon Sergioramos:), Clash Royale’e başladığında bu oyunu sadece eğlenmek için oynadığını belirtirken, şu an içinde bulunduğu seviyeyi hayal dahi etmediğini dile getirdi. Bir diğer yandan finallerdeki rakiplerinden de övgüyle söz eden Meksikalı oyuncu, onlarla oynamak bir onurdu dedi. Bu tarz etkinliklerin detayları ve etkinlik öncesi/sonrası açıklamaları için Mobidictum’u takip etmeyi unutmayın. Bu dev organizasyonun canlı olarak yayınlanan finalini de sizler için hemen aşağı ekledik. Dilerseniz aşağıda bulunan videodan bu etkinlikte neler yaşandığını görebilirsiniz. İyi seyirler! 🙂

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler