Clash Royale Profesyonel Ligi Geliyor

Clash Royale Profesyonel Ligi Geliyor
Clash Royale Profesyonel Ligi Geliyor

Clash Royale Espor Tarafında Yeni Lig ile Genişliyor

Supercell’in popüler mobil oyunu Clash Royale, bu ayın ilerleyen zamanlarında kendi profesyonel ligine kavuşacak. CR League, oyunun yeni profesyonel takım temelinde gerçekleştirilen bir ligidir ve oyuna giren hemen hemen herkes bir yer kazanmaya çalışabilir. 

Bu yeni League Challenge, 14 Mart’ta başlayacak olan 16 ya da üstü ve sekizinci veya daha yüksek bir seviyedeki oyuncuların katılımına açık olacak. 20 galibiyet alan herhangi bir yarışmacı, Clash Royale League‘de profesyonel bir ekip tarafından hazırlanmaya uygundur. 

“Bunun büyük bir şeyin başlangıcı olduğunu biliyorduk”

Supercell, “Geçen yılki Crown Championship Dünya Finallerine yapılan harika tepkinin ardından, bunun büyük bir şeyin başlangıcı olduğunu biliyorduk” ve “Rekabetçi arenayı genişletmek ve inşa etmek için büyük bir fırsata sahibiz, bu nedenle popüler oyunumuzun Mobile Espor tarafının bir sonraki gelişimi üzerinde yoğunlaştık.” dedi.

Clash Royale League’in ilk duyurusunda daha fazla ek bilgi verilmedi ancak Supercell, oyunun yeni profesyonel ligiyle ilgili daha fazla haberler için aktif olarak bildirimde olmayı sürdüreceğini belirtti. Ayrıca oyunu bilgisayar üzerinden oynamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts