Call of Duty Mobile Cadılar Bayramı Etkinliği

Call of Duty Mobile Cadılar Bayramı Etkinliği
Call of Duty Mobile Cadılar Bayramı Etkinliği

Call of Duty Mobile Cadılar Bayramı etkinliği ile heyecana doyacak!

Cadılar Bayramı Etkinliği Call of Duty Mobile’da!

Call of Duty Mobile ekibi Reddit‘te en son topluluk güncellemelerini yayınladı. Yaptıkları paylaşıma göre Cadılar Bayramı etkinliği bir çok oyunda olduğu gibi Call of Duty Mobile’a da geliyor.

Call of Duty Mobile Cadılar Bayramı etkinliğinin bir parçası olarak oyuncular, yeni LTM’lerin yanı sıra kilidini açıp almak için uğraşacakları yeni bir kozmetik temalı içeriğe sahip olacaklar. Ayrıca Black Ops 2’nin Standoff haritasının yeniden oluşturulmuş bir Cadılar Bayramı temalı versiyonu da, belirli çalma listeleriyle birlikte şimdi Call of Duty: Mobile’de yayında!

Activision, Cadılar Bayramı etkinliği ile ilgili diğer tüm detayları 21 Ekim’de yayınlamayı düşündükleri bir blog ile anlatacaklarını belirtti.

Call of Duty Mobile Cadılar Bayramı Etkinliği

Haberler ve Güncellemeler

Bugünden itibaren etkinlik süresi boyunca erişime açık sınırlı süreli içerikler olacak. Sınırlı süre boyunca duracak olan içeriklere sahip olabilmek için birçok yöntem bulunuyor. Bunlardan birisi Battle Royale’de ustalaşmak için yeni becerileri, yeni sınırlı zaman kiplerini ve daha fazlası hakkında bilgi edinmelisiniz. Call of Duty Mobile ekibi oyuncular için erken bir bildiride bulundular, bu yüzden hayaletler ve gulyabaniler oyunu devralmadan önce Black Ops 2 Standoff haritasının Cadılar Bayramı temalı versiyonunun tadını çıkarın.

Gelecek bazı değişikliklerin yanı sıra etkinliğe genel bir bakış olarak birkaç oyun içi notları ekleyeceğiz. Ancak detaylı ayrıntıları 21 Ekim’de gelmesi planlanan güncelleme ile aktaracağız.

  • 18 Ekim: Cadılar Bayramı Etkinliği
  • 18 Ekim: Sadece Keskin Nişancı Modu + Sadece Keskin Nişancı Mücadelesi
  • 21 Ekim: Sparraow Operator Beceri Etkinliği

Call of Duty Mobile’a Cadılar Bayramı etkinliği ile yeni bir oyun modu eklendi. Yeni eklenen mod Hardpoint adını taşıyor. 5 kişilik takımlarla mücadele edilen bu modda çeşitli noktaları ele geçirip rakiplerinize karşı buraları korumanız gerekiyor.

The Sparrow Call of Duty Mobile yeni beceri
The Sparrow – Yeni Beceri

Oyuna bir de The Sparrow adında yeni bir beceri eklendi. The Sparrow, ok ve yay kullanma becerisine dayanıyor. Yayı ne kadar fazla gererseniz okunuz o kadar uzak mesafedeki rakiplere ulaşabiliyor.

Call of Duty Mobile’a ek olarak bir de yeni bir sınıf geliyor. Sızdırılan bilgilere göre bu yeni sınıf Havacı (Airborne) Sınıfı olacak. Havacı sınıfı tüm takım arkadaşlarını haritanın bir yerinden başka bir bölgeye hava yoluyla ulaştırabilecek yeteneklere sahip. Bunun yanında ek olarak oyuna Molotof kokteyli de eklendi. Molotof kokteyli atıldığında kapsadığı bölgede yer alan rakiplere düzenli olarak hasar veriyor. Molotof kokteyline sahip olmak için ölmeden 300 puan kazanmanız gerekiyor. Call of Duty Mobile’da diğer karakter sınıfları hakkında detaylı bilgi almak için Call of Duty Mobile Karakter Sınıfları rehberine göz atabilirsiniz.

Call of Duty Mobile güncellemeleri bu kadarıyla sınırlı kalmıyor. Oyuna Cadılar Bayramı teması amacıyla oyun içi menü ve müzik değiştirilerek Cadılar Bayramı havasını yansıtacak şekilde değiştirildi. The Standoff haritası, da bu doğrultuda daha karanlık ve korkutucu bir görünüme getirildi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler